Slovenský rapper Separ ve vězení! Zadrželi ho přímo na letišti v Indonésii a čeká na deportaci

10/01/2024 13:31 Martina Šedá
Slovenský rapper Separ ve vězení! Zadrželi ho přímo na letišti v Indonésii a čeká na deportaci Foto: Profimedia

Kdo si myslel, že tohle se mu stane třeba na Slovensku, tak se mýlil. Slovenský rapper Separ kvůli tomu letěl přes půl světa, aby zažil neplánovaný pobyt ve vězení. Vše se stalo v Indonésii, když odletěl do této exotické destinace a rázem při kontrole zjistil, že jeho cestovní doklady nejsou platné.

Tato nepříjemná situace ho stála draho, protože následovala deportace a krátkodobý pobyt za mřížemi, kde se musel vypořádat s omezenými podmínkami, včetně jednoho jídla denně a nedostatku hygieny. Třeba sprchovat se prý mohl pouze jednou denně, a to velmi krátce.

Separ po své zkušenosti varoval své fanoušky na sociálních sítích, aby byli obezřetní ohledně platnosti svých cestovních dokladů před odletem. Indonésie je prý v tomto směru ještě navíc velmi přísná. Ačkoliv mu pas končil až za čtyři měsíce, indonéské úřady požadovaly platnost minimálně šest měsíců. Proto ho také nechali odletět na dovolenou bez komplikací, ale jak už to bývá, co platí u nás, nemusí platit jinde.

Na svém instagramovém účtu pak Separ sdílel fotografii věznice v Indonésii, kde byl umístěn. Naštěstí to byla jen krátká doba, když čekal na deportaci a vyřizoval si letenku zpět. V příspěvku pak také popsal své podmínky ve vězení, včetně omezeného přídělu jídla a absenci možnosti se pořádně sprchovat.

Navzdory nepříjemné situaci našel v indonéském vězení i několik pozitivních stránek, jakými byla například a nečekaně větší postel. Nicméně zdůraznil, že to byla zkušenost, kterou by raději nezažil, a litoval, že musel projít touto nechutnou situací.

Kromě krátkodobého pobytu ve vězení se také vyrovnává s pocitem zrady a křivdy, protože jeho přátelé a přítelkyně si užívají dovolenou pouhé kilometry od něj na pláži. Tuto situaci komentoval sarkastickým tónem a postěžoval si na ironii situace, když jeho blízcí relaxují, zatímco on čelí nečekaným obtížím. Jedno je ale už teď jisté, na takovou dovolenou zcela jistě celebrita ze Slovenska nezapomene a ostatní se z toho mohou jen poučit.