Slováková kritizovala Myslivcovou za šaty! Tvrdě však u fanoušků narazila

20/02/2024 18:04 Martina Šedá
Slováková kritizovala Myslivcovou za šaty! Tvrdě však u fanoušků narazila Foto: Profimedia

Zpřísnění pravidel na sociálních sítích, jako je Facebook či Instagram, přineslo nová omezení pro uživatele, kteří již nemohou sdílet obsah podle vlastní libosti. Kvůli této skutečnosti se mnoho tvůrců obrátilo k placenému obsahu na platformě HeroHero, která se stala útočištěm pro některé české influencery.

Mezi ně taktéž jistě patří i podnikatelka Nela Slováková (34 let), která nedávno na svém účtu ostře kritizovala influencerku Dominiku Myslivcovou (29 let) kvůli jejímu vzhledu. Tato negace přišla bez ohledu na to, že Myslivcová nedávno porodila.

Myslivcová, známá influencerka a modelka odvážných stylů, se na letošním 10. ročníku Česko-Slovenského plesu 2024 v Praze objevila v rudých šatech od módní návrhářky Kristianny. Šaty zdobené elegantním výstřihem pak doplnila jemným líčením a upraveným culíkem.

"Obvykle vybírám návrháře podle toho, jaké šaty mají ve své kolekci, a pak si vybírám podle svého vkusu. Poslední léta jsem věrná Kristianně, protože se mi její tvorba líbí a vždy vytvoříme něco úžasného," řekla v rozhovoru pro VipStar.cz.

Rudé šaty byly smělou volbou, nepůsobily vulgárně a Dominice skvěle padly. "Nikdy bych si nevybrala něco příliš odhaleného. Je důležité zachovat si eleganci," dodala.

Na ples přišla Dominika s partnerem Zdeňkem a večer si prý užila naplno, přičemž prozradila i cenu svých nejdražších šatů. "Myslím, že nejdražší byly právě ty od Kristianny a cena se pohybovala kolem sta tisíc korun," doplnila.

Sociální sítě jako Facebook nebo Instagram se stávají stále striktnějšími, což se nelíbí uživatelům, kteří jsou často banováni za obsah považovaný za nevhodný, vulgární nebo za šikanu. Instagram ani Facebook již nejsou místem, kde můžete bezstarostně sdílet všechno, co vás napadne. To je zvláště problematické pro influencery, kteří jsou omezováni.

Mnoho z nich se tak přesouvá na platformu HeroHero, kde mají větší svobodu vytvářet obsah bez obav z omezení. Někteří čeští influenceři však považují HeroHero za bezpečný přístav, kde nemusí dbát na cenzuru nebo postihy za své názory.

Podnikatelka Nela Slováková tak využila HeroHero a na této platformě ostře kritizovala Dominiku Myslivcovou a její šaty, které si oblékla na ples. Pro srovnání použila fotografie, z nichž jedna byla pořízena v nestřeženém okamžiku a druhá byla vyfotografována podle její představy na Instagramu. Mnoho lidí však nesouhlasilo a bránili Dominiku, která podle nich vypadala skvěle, a to i po nedávném porodu.