Rytmus na sobě tentokrát nešetřil! K Vánocům si koupil prsten za dva a půl milionu

27/12/2023 12:38 Martina Šedá
Rytmus na sobě tentokrát nešetřil! K Vánocům si koupil prsten za dva a půl milionu Foto: se souhlasem Patrik Vrbovský

Během třinácti měsíců vznikl unikátní luxusní prsten, který si na zakázku nechal vyrobit známý slovenský rapper Rytmus, vlastním jménem Patrik Vrbovský (46).

I když to měl zpočátku vymyšlené úplně jinak, tak tento nádherný klenot neskončil na prstu jeho manželky Jasminy Alagič (34), nýbrž ozdobil tentokrát jeho vlastní ruku. Ale proč ne, i sám pán domu si musí někdy dopřát.

Štědrý den byl i tak pro Jasminu rozhodně naplněn luxusními dárky, ale při pohledu na manželův prsten posetý diamanty neudržela prý ten „závistivý pohled“.

„Asi je dobře vidět moje závist ve tváři, co myslíš?“ zeptala se kráska, když s obdivem hleděla na impozantní šperk, který si její muž nechal na míru vyrobit. Soukromý výrobce potvrdil, že jde o největší prsten, který kdy na území Česka a Slovenska vznikl. Jeho hodnota se vyšplhala na ohromující dva a půl milionu korun.

Na Instagramu pak Rytmus zároveň sdílel: „Pojmenoval jsem ho samozřejmě Greatest of All Time, protože na něm jsou zastoupeny všechny mé sólové desky (Bengoro, Kral, Fenomen, Krstný Otec), které otevřely dveře k úspěchu dnešním rapperům. Takže jsem za ně vděčný.“ Prsten váží 110 gramů, je z 18karátového zlata a zdobí ho až 1700 nejzářivějších a nejčistších diamantů na světě.

„Pro mě představuje houževnatost, víru v sebe sama a odvahu riskovat. Tento prsten nese v sobě celý můj život. Děkuji sám sobě a všem, kteří mě podporovali a podporují. Někdy si člověk prostě musí udělat radost i sám. A já to tentokrát cítil,“ dodal slovenský hudebník.

Své zadání pro výrobu šperku dodal šperkařské firmě, která se držela jeho přesného konceptu. Tato situace není ojedinělá, podobně jako v případě rappera Separa, který si nechal vyrobit zubní protézu z diamantů pro svá vystoupení. Zlatý řetěz s diamanty pak zdobí také krk českého zpěváka Marpa a mnoha dalších hudebníků.

No, jak je vidět, Vánoce se i tentokrát u „Rytmusů“ vyvedly.