Rozchod Matěje Stropnického a Daniela Krejčíka! Neodpustitelná nevěra se ženou stojí za koncem jejich vztahu

04/01/2024 11:56 Martina Šedá
Rozchod Matěje Stropnického a Daniela Krejčíka! Neodpustitelná nevěra se ženou stojí za koncem jejich vztahu Foto: Profimedia

Konec pohádkového vztahu! Matěje Stropnického v posledních dnech opustil jeho partner Daniel Krejčík po dlouhých 6.5 letech. Dle informací Blesku k tomu došlo údajně kvůli nevěře ze strany Matěje, a co víc, podvedl svého partnera rovnou se ženou!

Na první pohled překvapivá zpráva. Tito dva se seznámili kdysi v létě 2017, kdy syn herce, politika a diplomata Martina Stropnického (67) veřejně přiznal, že je gay.

Od té doby prožívali harmonický vztah, který upevnili koupí luxusního zámku v Osečanech na Sedlčansku za 12 milionů a postupnou rekonstrukcí, která vyžadovala velké úsilí a nemalé investice. Jenže na konci minulého roku přišel problém!

Podle informací Blesku měl být bývalý místopředseda Strany zelených nevěrný svému partnerovi. "Bylo to s ženou a Dan se o tom dozvěděl. Strašně ho to ranilo, s Matějem se rozešel a vrátil se do Prahy," tvrdí zdroj.

"Já se o tom nechci bavit, promiňte, omlouvám se," řekl smutně Krejčík do telefonu a zavěsil. Matěj Stropnický už raději nekomunikuje vůbec.

V minulosti měl ale několik vztahů se ženami, a tak je otázkou, zda ho znovu neláká cesta na druhý břeh. "Daniel ho velmi miloval, i nápad s koupí zámku byl jeho. Teď se mu sesypal svět," uzavřel zdroj Blesku.

Během roku 2021 se účastnili reality show Výměna manželek, kde si Daniel prohodil místo s maminkou šesti dětí Martinou.

Láska na celý život, tomu alespoň Krejčík věřil a doufal, že vztah s Matějem vydrží navždy. "Jsem moc rád, že ho mám. Změnil se mi s ním úplně život. Už spolu budeme šestým rokem. Vnesl mi do života strašnou spoustu dobrodružství. A hlavně si myslím, že už spolu všechno vydržíme. Protože těch šest let se nemusí zdát jako úplně dlouhá doba, ale my jsme si koupili zámek po roce, kdy jsme spolu chodili," řekl na podzim roku 2022 v době vydání své knihy Nadělení, kde také zaznamenal svůj vztah s Matějem Stropnickým.