Roman Šebrle má novou kočičku. S tebou je to pořád dokola, to je zase na měsíc! kritizují jeho nový vztah fanoušci

13/01/2024 20:23 Martina Šedá
Roman Šebrle má novou kočičku. S tebou je to pořád dokola, to je zase na měsíc! kritizují jeho nový vztah fanoušci Foto: FTV Prima

Moderátor Roman Šebrle (49) nyní opět kráčí životem ve dvou, a to tentokrát s reportérkou CNN Prima News, Hedvikou Liškovou (44).

Jejich vztah je natolik pevný, že se dokonce navzájem už představili svým dětem. Roman a Hedvika jsou totiž spolupracovníky v práci, což jim tak lehce umožnilo vzájemné seznámení a následné sblížení.

Svou novou lásku veřejně přiznal i samotný Šebrle, který je známý svými sportovními úspěchy, ale také tím, že se po rozvodu příliš nehlídal a dost si „zařádil“.

"Jsem nesmírně šťastný, že jsem poznal Hedviku. Jsme skvělý tým nejen v práci, ale i v soukromí. Mám za to, že jsme si navzájem přinesli do života spoustu radosti a lásky," sdělil moderátor nadšeně svým fanouškům a sledujícím na svém Instagramu tuto šťastnou novinku.

Hedvika Lišková je matkou tří dětí, zatímco Roman má dvě děti z předchozích vztahů. Oba partneři se rozhodli, že si své rodiny navzájem představí, a zdá se, že vztah dětí je pozitivní a harmonický.

Zamilovaný pár si nedávno dopřál společnou dovolenou ve Španělsku, kde si užívali nejen krásné pláže, ale i aktivního odpočinku spojeného se společnými sportovními zážitky.

Na sociálních svých sítích sdíleli okamžiky ze své dovolené a vyzařovali radost a vzájemnou harmonii. Jak Roman poznamenal, vlny na pláži byly nádherné, ačkoli se s nimi trochu "přeli". Jak se říká, začátky jsou nejkrásnější a jejich společné zážitky z úvodní dovolené zdůrazňují, že jsou skvělým párem, který si dokáže užívat života naplno.

Opačného názoru jsou ale někteří fanoušci, kteří měli potřebu vyjádřit svou kritiku v komentářích pod fotografiemi. Například Lukáš se s tím vůbec nepáral a napsal: „S tebou je to pořád dokola. Měl si sice dvacet let ženu, ale pak si to střídal jako ponožky. Vždyť si s nikým pořádně nevydržel. S tebou je to prostě pořád dokola, dávám tomu maximálně měsíc a pak už ti nebude dobrá.“ 

Tak uvidíme, jestli je láska tentokrát natolik silná, aby Roman mohl přesvědčit své fanoušky, že umí milovat celým svým srdcem.