Rachel Karnižová: Survivor? Ne, děkuji. Stesk po rodině byl opravdu silný!

22/03/2024 13:46 Martina Šedá
Rachel Karnižová: Survivor? Ne, děkuji. Stesk po rodině byl opravdu silný! Foto: se souhlasem Rachel Karnižové

Reality show Survivor nedávno dobrovolně opustila slovenská influencerka a módní návrhářka Rachel Karnižová. Proč?

Za svým odchodem sice nehledala nedostatek jídla či hygienických podmínek, ale touhu po své rodině, se kterou prý ztratila kontakt po nějakou dobu. A až právě na ostrově si uvědomila, že je čas napravit tyto vztahy.

Kmen ji vybral do duelu, který Rachel dobrovolně prohrála. Filip jí v tom pomohl tím, že se vzdal své imunity. Existuje možnost, že kdyby se duelu účastnila Iva, mohlo by dojít i k jejímu odchodu ze hry.

"Chtěla jsem, aby Filip šel do duelu se mnou. Nejprve chtěli hlasovat proti Ivě, ale když to zjistila, rozhodla se odejít sama. Bylo to jen proto, že se naštvala, že ji chtějí vyřadit," sdělila Rachel v pořadu Superchat a dodala, že v Survivoru je opravdu běžné, že lidé odcházejí dobrovolně. "Ano, toto se děje. Neměla jsem být první, kdo opustil hru. A ano, ti, kteří chtějí odejít, odejdou. A že jich je," prozradila.

Pokud jde o její rodinu, snažila se s nimi po ukončení účasti v Survivoru ihned navázat kontakt. "Hned jsem jim volala a strašně jsem brečela. Mysleli si, že se stalo něco vážného. Když viděli Survivor a mou zpověď, byli rádi. Vztah se posílil, ale není to snadné. Musíme si na to zvykat a uvidíme, jak to bude pokračovat. Strávila jsem s nimi týden doma, což se za poslední tři roky nestalo. Měla jsem obavy, jestli se náhodou nepohádáme, což se také často stávalo. Ale vše bylo v pořádku. Možná to souvisí s tím, že jsem se uklidnila a nemám chuť na zbytečné hádky," sdělila Rachel, která je na rozdíl od své rodiny výraznou osobností na internetu.

Rachel má na sociálních sítích stovky tisíc fanoušků. Přesto se často setkává s vlnou negativních komentářů, které překračují hranice slušnosti. Jak na ně reaguje?

"Nereaguji na ně. Je mi to opravdu jedno. Nechávám to být, ať si lidé píšou, co chtějí. Když mě hejtují, pomáhá mi to. Ve skutečnosti si to dokonce užívám. Je to trochu divné, ale baví mě to. Myslím si, že když jste oblíbení u všech, je to nudné," dodala krásná Slovenka, která se také věnuje navrhování oděvů.