Problémy se zuby i implantáty! Může za to ayahuasca? Daisy Lee řeší v Ekvádoru vážné zdravotní komplikace

20/05/2024 17:00 Martina Šedá
Problémy se zuby i implantáty! Může za to ayahuasca? Daisy Lee řeší v Ekvádoru vážné zdravotní komplikace Foto: se souhlasem Daisy Lee

Bývalá hvězda filmů pro dospělé Karolína Urbanová, známá na internetu hlavně pod pseudonymem Daisy Lee, se před časem přestěhovala do Ekvádoru, kde se věnuje organizaci zájezdů na ayahuascové ceremoniály.

Tímto krokem se tak definitivně rozloučila s životem v Česku. I přesto však udržuje kontakt s fanoušky prostřednictvím sociálních sítí, kde nedávno odhalila problém se svými prsními implantáty, které jí praskly.

„Začala jsem pociťovat hrozné bolesti na prsou a silný tlak. Po návštěvě lékaře jsem zjistila, že moje silikony jsou prasklé. Doktor byl překvapený, že se to stalo už po pěti letech,“ svěřila se Daisy Lee.

„Je to ironie, protože jsem nedávno uvažovala o operaci na zmenšení prsou. Vadí mi, jak jsou velká, není to pohodlné ani v oblečení. Nemohu si koupit nic normálního, buď je to moc velké, nebo malé.“

Daisy Lee však také přiznala, že má obavy ze zcela odstranění implantátů. „Nejsem si jistá, jestli bych chtěla silikony úplně odstranit, protože jsem si nechala prsa zvětšit už třikrát. Chci být pro svého přítele atraktivní a bojím se, jak by prsa vypadala po vyjmutí implantátů – určitě vytahaná a bez tvaru. V Ekvádoru mi nabídli novou operaci a nové implantáty,“ vysvětlila.

Nicméně také uvažuje o možnosti kompletního odstranění. „Budu plakat. Obávám se, že budu mít zjizvená prsa jako všechny ženy, které si implantáty odstranily. Je to pro mě psychicky náročné. Prošla jsem tolika extrémními změnami za posledních pár měsíců, že tomu ani nemohu uvěřit,“ dodala Karolína.

Jednou z možných příčin prasknutí implantátů může být i užívání ayahuascy, psychotropního nápoje, který Karolína pravidelně konzumuje. „Myslím, že změna životního stylu a ayahuasca mohly mít vliv. Tento nápoj léčí tělo a odstraňuje špatné věci. Pila jsem ho rok a měla jsem několik ceremonií. Další možností je, že se to stalo, když jsem spadla z kajaku mezi kameny. Opravdu nevím,“ přiznala Daisy Lee.

Kromě implantátů se obává také o své zuby, které si nechala před několika lety udělat v Turecku. „Doufám, že mi zuby zůstanou. Kdyby ne, musela bych si dát protézu a toho se opravdu bojím,“ uzavřela se smíchem.