Při osobní kontrole v Ekvádoru musela Daisy Lee do vojenské kanceláře! Pak na ni chtěli kontakt

04/01/2024 21:31 Martina Šedá
Při osobní kontrole v Ekvádoru musela Daisy Lee do vojenské kanceláře! Pak na ni chtěli kontakt Foto: se souhlasem Daisy Lee

Známá filmová herečka pro dospělé Daisy Lee, skutečným jménem Karolína Urbanová, nedávno přistála v jihoamerickém Ekvádoru, kde prý hledá nový domov a chce začít úplně znovu po šesti letech ve světě plném „černoty“.

Že to nebude žádná procházka růžovou zahradou, o tom už se mohla přesvědčit po necelém měsíci. O prvních problémech se tak otevřeně svěřila na svém Instagramu.

V Ekvádoru pobývá Karolína Urbanová alias Daisy Lee již téměř měsíc. Ve městě Quito, kam zajela kvůli opravě svého telefonu, zažila zajímavý incident. Po návratu k autu zjistila, že se jí vybila autobaterie. "Nechala jsem světla svítit 20 minut, a teď jsem v problémech. Takže čekám, až zaměstnanci v Applu skončí, abych mohla nabít auto, protože tady mají spoluauto," sdílela Urbanová svou zkušenost s ekvádorskými patáliemi na Instagramu.

Dříve než se dostala do nečekané situace s automobilem, setkala se Daisy Lee i s vojáky během náhodné kontroly v oblasti Quito. Ti ji požádali o všechny potřebné doklady a detailně se jí vyptávali na plány a ubytování. Následně byla dokonce předvolána do jejich vojenské kanceláře. Přestože se na začátku jednání zdálo vážné, nakonec to vše dopadlo bez problémů.

Urbanová však po výslechu zažila nečekaný zvrat - jeden z vojáků se jí totiž zeptal, zda nemá Instagram nebo TikTok, aby jí mohl napsat. Zatímco poskytla svůj mobilní kontakt, svůj Instagram si Daisy nechala pro sebe, což naznačuje, že se stále nemusí cítit zcela pohodlně se svou minulostí a chce ochránit své soukromí.

Po příhodách s autem a s vojáky se Urbanové ulevilo, že všechno dobře dopadlo. Na závěr svého také zdůraznila, jak je zdejší přístup vojáků původně vážný, ale nakonec se ukázalo, že jsou velmi přátelští a vše zvládli s úsměvem. Daisy Lee, která v nedávném rozhovoru prozradila, že by si v Ekvádoru ráda našla partnera a založila rodinu, je odhodlaná užívat si novou kapitolu svého života. Uvidíme, jak dlouho.

V minulosti už zažila několik rozchodů a osobních výzev. Její poslední vztah skončil fyzickým násilím, a předtím, než se podvolila dobrovolnému potratu, se snažila vyrovnat s „mateřstvím“, protože si myslela, že je neplodná.