Pražské holky vyrazily slavit s hokejisty! Trenéra Rulíka ulovila žhavá kočička

29/05/2024 11:35 Martina Šedá
Pražské holky vyrazily slavit s hokejisty! Trenéra Rulíka ulovila žhavá kočička Foto: se souhlasem Evy Feuereislové

Tak tohle se dalo čekat. Když totiž naši hokejisté v neděli získali zlato na Mistrovství světa, bar Kozička v Praze se stal magnetem pro všechny, kdo chtěli slavit s úspěšnými sportovci. A na to slyšely převážně pražské holky. Proč?

Fanynky, ty slavné, a i méně známé, se tam hrnuly v naději, že se setkají s hokejovými hvězdami a třeba je zaujmou. Jejich sociální sítě tak brzy zaplavily fotografie. Mezi lovkyněmi nechyběla třeba ani Eva Feuereislová (34), známá z reality show VyVolení a také svými výroky na internetu, kde si zrovna moc přátel nenadělala.

Eva, která po řadě plastických operací už dávno nevypadá jako ta dívka, kterou diváci sledovali na televizních obrazovkách, se vydala do populárního baru plného oslavujících hokejistů. Bar Kozička, proslulý jako místo, kde modelky loví bohaté sportovce, vždy přinese něco extra!

Feuereislová na svém Instagramu sdílela snímek, kde je zachycena v objetí s Radimem Rulíkem (58), bývalým hokejistou a současným trenérem. K fotografii připojila nadšený vzkaz „Hoši, děkujem!“ a jako hudební doprovod zvolila známou skladbu Kernkraft 400 od Zombie Nation. Na fotce se pak pyšní cennou medailí, kterou jí půjčil právě Rulík. „Moc si toho vážím,“ přiznala nadšeně.

Fotka, která vznikla v podniku, jenž je oblíbeným místem pro setkávání modelek a sportovců, rychle nasbírala řadu pochvalných komentářů a lajků. Mezi těmi, kdo snímek ocenili, byl i bývalý fotbalista Tomáš Řepka (50). Eva prý na snímku vypadala skvěle – byla v černém topu, který odhaloval její ploché bříško, a vše doplňoval výrazný dekolt, takže se lehce proměnila ve žhavou kočičku.

Bar Kozička se tak stal nejen místem oslav pro naše hokejisty, ale i scénou, kde se krásné ženy mohly pochlubit svými „úlovky“ a přiblížit se ke slavným sportovcům. Oslavy a fotografie z těchto setkání tak zůstávají vzpomínkou na triumfální vítězství a radostnou atmosféru, která vládla v srdci Prahy. Jestli vznikla nějaká nová známost, to zatím nevím, ale čas nám vše odhalí.

Zdroj: Instagram Eva Feuereislová