Povedený silvestr! Libor Bouček přivítal druhého potomka

03/01/2024 16:31 Martina Šedá
Povedený silvestr! Libor Bouček přivítal druhého potomka Foto: se souhlasem Libora Boučka

Tak tohle byl přímo dokonalý silvestr! Moderátor Libor Bouček se totiž v posledním dni roku 2023 stal podruhé taťkou. Tuto novinu pak sdílel s veřejností o tři dny později prostřednictvím svého Instagramu a nezapomněl poděkovat ani olomouckým hokejistům, kteří se taktéž postarali o velké překvapení.

"Silvestr pro mne měl dosud málo významu. Den, kdy se zábava stává skoro povinností. Ale teď vám řeknu, že ten smysl rozhodně existuje. Byl to den zázraku, který jsem viděl na vlastní oči, a dosud neumím přesně popsat, jaká síla to byla," vyjádřil se odhodlaně Bouček a oznámil příchod dcery Beaty, narozené přesně 31. 12. 2023 ve 4:16 ráno ve Fakultní nemocnici na Královských Vinohradech.

Moderátor vyjádřil především vděk nemocnici a vedoucímu lékaři porodnice Radovanu Vlkovi. Vzdal také hold celému českému zdravotnictví. Kromě rodiny a přátel vyslovil poděkování i hokejistům Olomouce. "Děkuji hokejistům Olomouce, jejich nadšení se přeneslo na mou ženu z Olomouce, a vznikla ještě větší věc. Děkuji Spartě, že to Olomouci umožnila. Výjimečně. Krásná výhra, a především obrovská gratulace. S takovým odhodláním jde prostě vše," napsal.

Největší díky však patřilo jeho manželce Gabriele. "Je to můj anděl, moje žena, maminka mého syna, můj středobod, má odpověď, nejsilnější, jedinečná a teď už i maminka dcery. Našich dvou dětí. Smysl života je, když na svět přivedete právě nový život," dodal s vděčností moderátor.

Libor Bouček uzavřel sňatek s finalistkou České Miss 2014 Gabrielou Bendovou v roce 2019. O dva roky později se jim narodil syn Albert.

Moderátor byl předtím už dvakrát ženatý, nejprve s moderátorkou Marianou Ďurianovou, s níž se oženil v roce 2006 a rozvedli se necelý rok nato. Druhou manželkou byla právnička Jana Hlaváčková, s níž se oženil v roce 2009 a po čtyřech letech následoval rozvod. Nyní se zdá, že je konečně šťastný a celá redakce portálu Top-Fun.cz přeje celé rodině hlavně hodně zdraví.