Podezřelá statisícová výhra s kurzem 333:1! Někdo vsadil na sňatek Hanychové s Dopitou čtrnáct dní před svatbou

05/01/2024 09:09 Martina Šedá
Podezřelá statisícová výhra s kurzem 333:1! Někdo vsadil na sňatek Hanychové s Dopitou čtrnáct dní před svatbou Foto: Profimedia

Agáta Hanychová (38) a Mirek Dopita (39) překvapili svatbou, která přinesla radost nejen novomanželům, ale i šťastnému sázkaři. A to teď připadá právě Fortuně dosti podezřelé.

Před měsícem totiž sázková společnost přijala sázku s kurzem 333:1 na jejich sňatek v roce 2023. Tento tiket ale vyvolal rozruch, neboť v dubnu porodila Agáta dceru Jaromíra Soukupa (54) a v létě se s televizním ředitelem rozešla. Vzhledem k těmto událostem bylo považováno za téměř nepravděpodobné, že se s Dopitou znovu vdá. Avšak 29. prosince všechny doslova překvapila jejich svatba.

Sázkař, který tedy podal 1000 korun, získal výhru ve výši 333 tisíc korun. Sázky na svatby a rozvody celebrit jsou ale běžné, a právě Fortuna má kategorii „Stane se v roce...“, kde lidé mohou odhadovat události v daném roce a vydělat nemalé peníze. V případě Agáty Hanychové pak byla sázka na svatbu s Dopitou vypsána s neuvěřitelným kurzem 333:1!

Tiket podal neznámý tipér 16. listopadu, což bylo přibližně dva týdny před oficiálním oznámením svatby. Sázkaři si všimli neobvyklého kurzu, ačkoliv Hanychová veřejně prohlásila, že se už nikdy nevdá. Fortuna se rozhodla jít do rizika a přijala tuto sázku. Podle mluvčího Fortuny Petra Šraina to bylo rozhodnutí pod vlivem Agátina prohlášení.

Velmi překvapivě pak Hanychová a Dopita svatbu skutečně uspořádali, což přineslo slušnou výhru. Ta je ale bookmakerům dosti podezřelá a je dost možné, že se jedná o podvod a celá věc ještě půjde na Policii. O tom se v minulosti přesvědčil i MMA zápasník Boráros, který se s velkou pravděpodobností bude účastnit i soudního řízení.

I tak ale sázkaři nyní mohou dále sázet na budoucnost Agáty Hanychové, například na její účast v reality show nebo na další děti. Vzhledem k nedávné svatbě se v nabídce objevil i kurz na možný rozvod v roce 2024, na který sází někteří lidé "nízkým" kurzem 5:1. Kanceláře však zdůrazňují, že sázky jsou pouze hrou a i novomanželé by je měli brát s nadhledem.

Zdroj: Fortuna