Petra Friedlová bojuje o život! Bývalá partnerka Pouvy je v umělém spánku

24/01/2024 14:24 Martina Šedá
Petra Friedlová bojuje o život! Bývalá partnerka Pouvy je v umělém spánku Foto: Profimedia

Tak tohle je špatná zpráva. Petra Friedlová, známá modelka spojená s moderátorem Martinem Pouvou, se ocitla v kritickém zdravotním stavu. Podle dostupných informací ji ohrozila zástava srdce, a nyní je tak uměle udržována ve spánku.

Minulý čtvrtek sdílela její přítelkyně na Facebooku zprávu, že Petra bojuje o život. "Péťa bojuje dlouhodobě o svůj život, ale její stav se bohužel opět zhoršil. A vše začalo nanovo. Je to pro ni denní utrpení, ale věříme, že to zvládne. Prostě musí. Pošlete všichni sílu," napsala.

Na Instagramu se pak objevily ve středu dva příspěvky, které opět vyvolaly obavy. "Bojovala z posledních sil jako lvice, ale síly organismu na to nestačily a srdíčko řeklo dost. Teď bude nějaký čas jen spát," stálo v jednom z příspěvků na jejím profilu.

Její kamarádka později vysvětlila, že došlo k zástavě srdce. "Tak napůl mezi námi stále je. Včera došlo k zástavě srdíčka. Po několika minutách resuscitace, kdy to už nevypadalo dobře, byla uvedena do umělého spánku," uvedla pro web Expres.cz.

Petra Friedlová se veřejně podělila o své pocity už v září, kdy popsala své složité období. "Nic dobrého mě za poslední měsíce nepotkalo. Spíše naopak. Jsem totálně vyčerpaná, unavená, zklamaná. Ale i to je život. Není vždy vše zalité sluncem. Nicméně důležité je neztrácet víru. Zvednout se a bojovat dál. Žít a ne přežívat," napsala tehdy.

Její příbuzní, přátelé a fanoušci teď doufají, že se Petra z této obtížné situace zotaví a opět se dostane do krásy denního života. Posíláme hodně síly.

Petra Friedlová, česká modelka a reportérka, spatřila světlo světa 28. srpna 1984 v Šumperku. Vyrůstala na Moravě a později se stala matkou syna jménem Dominik. Svou profesní kariéru zahájila jako vedoucí baru a následně pracovala i v mateřské školce. Poté se rozhodla vstoupit na dráhu modelky a začala svou kariéru v zahraničí na prestižních přehlídkových molech.

Prošla rozmanitými pracovními zkušenostmi, které zahrnovaly i práci v mateřské školce a lékárně, než našla svůj směr v modelingovém průmyslu. Své významné úspěchy si odbyla i v zahraničí. Navzdory svým modelovým výkonům však nezůstala lhostejná vůči vlastním kořenům, a tak se opět usadila v Praze.