Patricie Pagáčová: Nenechte se ovlivňovat internetem, žijte život podle sebe

03/02/2024 16:39 Martina Šedá
Patricie Pagáčová: Nenechte se ovlivňovat internetem, žijte život podle sebe Foto: se souhlasem Patricie Pagáčové

Patricie Pagáčová (35), známá především z dlouholetého působení v nekonečném a oblíbeném seriálu Ulice, opustila tuto roli před několika lety a momentálně se vynořuje na obrazovkách Novy v populárním seriálu Jedna rodina, kde ztvárňuje roli embryoložky čelící výzvám v oblasti lásky. Nedávno ale sdílela na sociálních sítích fotku, na které není v jejím obvyklém světle – pláče. Co se stalo, a proč se oblíbená herečka ocitla v dojemné chvíli?

Patricie Pagáčová začala svou hereckou dráhu jako mladá dívka v nekonečném seriálu Ulice, kde ztvárňovala postavu více než deset let. Od té doby se věnovala seriálům s lékařskou tematikou, jako jsou Ordinace v růžové zahradě nebo Modrý kód. V současné době exceluje v seriálu Jedna rodina, kde představuje mladou embryoložku, která čelí citovým rozporům a výzvám v oblasti lásky.

Na svém Instagramu ji sleduje už téměř 600 tisíc fanoušků, a s rostoucím počtem sledujících se bohužel zvyšuje i počet negativních komentářů a hejtů. Před několika dny tak sdílela na sociálních sítích fotografii, na níž pláče, což způsobilo rozruch mezi jejími sledujícími.

"Je v pořádku nebýt v pořádku... nechat slzu vyjít... mít svůj špatný den... všichni to zažíváme, nikdo nemůže být stále veselý 24/7... a sociální média jsou velkou psychickou zátěží, nenechte se jimi ovlivňovat. Žijte svůj život podle sebe, jak chcete a jak si přejete," sdělila herečka ve svém vyjádření.

Pagáčová již v minulosti byla v centru pozornosti veřejnosti kvůli několika kontroverzním tématům. Kritika, kterou na ni následně doléhala, byla v některých případech neadekvátní, a lidé si ve svých komentářích ne vždy plně uvědomují, jaké mohou mít slova dopady.

"Často se zdá, že tráva na sousedově straně je zelenější, ale nenechte se zmást, i váš soused může mít své vlastní potíže... a věci nejsou vždy takové, jak se na první pohled zdají," pokračovala Patricie s tím, že by lidé neměli pociťovat strach. "Nic vážného se nestalo. Jen to byl jeden z těch dnů, a chtěla jsem i ostatním připomenout, že je normální občas cítit smutek," dodala.