Lulu: Soukupovi se líbím, ještě chvíli a je můj. Jako dárek jsem mu koupila VIP stůl na RedFace

25/11/2023 04:38 Martina Šedá
Lulu: Soukupovi se líbím, ještě chvíli a je můj. Jako dárek jsem mu koupila VIP stůl na RedFace Foto: RedFace

Tihle dva a spolu? Tak to nikdo nečekal! Vypadá to, že ztroskotaný mediální magnát Jaromír Soukup (54) po nevydařeném vztahu s influencerkou Agátou Hanychovou (38) léčí zlomené srdce u Lulu alias Zdeňky Černé, která je činná zejména na lechtivé stránce OnlyFans. 

Silikonová „kráska“, která proslula zejména románkem s MMA bijcem Karlosem Terminátorem Vémolou, si brousí zuby na další kořist. Tou má být spolumajitel TV Barrandov Soukup. „Komu by se pan Soukup nelíbil? Je to na sto procent můj typ. Líbí se mi vzhledově a příjemným bonusem je, že je úspěšný,“  básnila už v únoru Lulu pro Expres a následně se rozhodla jít tvrdě za svým – a to ji ostatně drží dodnes. Soukupovi posílá jednu zprávu za druhou a doufá, že si jej nakonec urve pro sebe. 

Podle Černé o ni projevil zájem už v době, kdy ještě tvořil pár s Agátou. „Na začátku mi odpovídal. Ze soukromé konverzace jsem pochopila, že jsem mu nebyla lhostejná. Odepsal mi a bylo to dvojsmyslné. Byly to narážky. Sexuální, ale ne přímo. Pochopila jsem, že se mu líbím, nejsem mu lhostejná. Bylo to ke konci jeho vztahu. Od té doby, co je single, paradoxně neodepisuje,“ posteskla si Černá. 

I tak prý ale z jeho strany přicházejí sem tam nějaké vlaštovky, ze kterých usuzuje, že by o ni přeci jen mohl mít zájem. Soukup má totiž ve svých pořadech vysílat jasné signály, které Lulu umí velmi dobře přečíst mezi řádky. „Občas mám pocit, že na mě reaguje ve svých pořadech. Občas řekne něco, udělá narážky, které mohou být na mě. Uvidíme, jak dlouho může odolávat,“ svěřila se také pro eXtra.cz.

Ostatně – kdyby Soukup chtěl, má nyní velkou šanci navázat s Vémolovou milenkou vztah. Dostal totiž oficiální pozvánku na narozeniny. „Já bych vás všechny ráda pozvala na oslavu mých narozenin, která se bude konat 9. 9. v UNYP Areně. Bude to v rámci RedFace a potom bude velká afterparty, takže doufám, že všichni přijdete. A tobě, Jaromíre, bych chtěla dát malé překvapení – budeš tam mít rezervovaný VIP stůl přímo u klece, abys to všechno mohl vidět zblízka. Takže doufám, že určitě přijdeš a že se pak také zúčastníš afterparty. Takže se uvidíme tam,“ vzkázala mu skrze Instagram.