Pánové? Tahle kočička hledá nového přítele! Pokud jsi herec nebo zpěvák, tak se ozvi, vzkazuje Shopaholicadel

11/01/2024 13:08 Martina Šedá
Pánové? Tahle kočička hledá nového přítele! Pokud jsi herec nebo zpěvák, tak se ozvi, vzkazuje Shopaholicadel Foto: Profimedia

Již třicetiletá Shopaholicadel prožila nejen náročné Vánoce, ale i rozchod se svým partnerem Janem Kulasem, který prý ani trochu nebolel.

Tento Štědrý den se pro ni stal ale také výzvou, protože okamžitě po ukončení vztahu sdělila veřejnosti, že byla dokonce i těhotná, ale také nucena podstoupit potrat. Jan to ale vyvrátil a reagoval tvrzením, že její nemocniční pobyt a potrat byl způsoben nadměrnou konzumací alkoholu.

Ještě sice neuplynul ani měsíc, ale pohádka zdárně pokračuje. Shopaholicadel nemá o nápadníky vůbec žádnou nouzi. Dokonce se jí fanoušci začali vyptávat na nový vztah, jelikož se proslýchalo, že o ni má zájem známý influencer. Jenže se to opět rozhodla uvést vše na pravou míru, a tím také ShopaReného zklamala.

„Poslání dárku od kluka neznamená, že ho ihned chci. V tuto chvíli si nepřeji ani Reného, ani Libora z Prostřena, ani žádného jiného chlapa. Užívám si tu svobodu být sama, dělat si tedy ve svém nájemním bytě, co chci. Chodím si, kam chci, a nemusím řešit nějakého chlapa a podřizovat se mu. Nemohu si najít prostě jen kamarády?“ prohlásila rezolutně v průběhu živého vysílání na svém Instagramu.

Poté se ještě jednou vyjádřila k nápadníkovi Renému. „Co když se, Rendo, rozhodnu, že bych chtěla být s hercem nebo zpěvákem? Co s tím uděláš? Nic. A já nejspíš takového chci. Čekám na nabídky.“ Adéla tak tímto naznačila, že si přeje svobodu volby ve svých budoucích vztazích a my už jsme teď všichni zvědaví, koho si vybere tentokrát.

A co vůbec vzkazuje těm, kteří se jí vysmívají? „Zůstávám věrná sama sobě, taková, jaká jsem. Pokud se to někomu nelíbí, je to jeho problém. Kvůli nikomu se měnit nebudu,“ zdůraznila Adéla Pulcová.

Následně se také v komentářích vyjádřil Martin: „Takové sebevědomí, jako má tahle holka, bych si přál taky. Každopádně je vidět, že jí to funguje, tak jí to všichni přejme. Stejně jako nového partnera.“