Pánové, pozor! Karolína Gorylová vyhrála soutěž Miss Tourism World 2023 v Číně. Nyní chce podnikat v cestovním ruchu

28/12/2023 13:45 Martina Šedá
Pánové, pozor! Karolína Gorylová vyhrála soutěž Miss Tourism World 2023 v Číně. Nyní chce podnikat v cestovním ruchu Foto: se souhlasem Karolíny Gorylové

Skvěle! Česká republika má novou královnu krásy v osobě Karolíny Gorylové, která nedávno získala prestižní zlatou trofej Miss Tourism World 2023 v Číně.

Tato čtyřiadvacetiletá kráska z Českého Těšína úžasně reprezentovala svou zemi na mezinárodním poli krásy, ale také si domů přivezla nezapomenutelné zážitky a ocenění, s čímž se nyní konečně pochlubila i veřejnosti na sociálních sítích. Na jejím Instagramu to je tak nyní gratulace za gratulací a je tak vidět, Češi nemají jenom skvělé pivo, ale i ty nejkrásnější ženy. Ty nám koneckonců také jezdí okukovat muži z celého světa. Tak si je, chlapci, hlídejme!

Karolína se v Číně zúčastnila finálového kola soutěže Miss Tourism World 2023, kde se nejen setkala s neobvyklou místní kulturou a tradicemi, ale také se stala hvězdou talentové soutěže. Své umění předvedla ve formě contemporary tance. Následně také tak emocionálně vyjádřila svou radost a hrdost nad tím, že byla vybrána do top 6 ze všech prezentovaných talentů, čímž si doslova získala místní osazenstvo.

Ve vyjádření pro redakci Super.cz Karolína sdělila: "Vystoupení ve finále pro mě bylo opravdovým vrcholem celé soutěže. Mít příležitost předvést svůj talent na tak prestižním a mezinárodním pódiu, to prostě bylo něco, co jsem si dlouho přála." Následně dodala, že se stala vítězkou Miss Tourism World 2023 a odvezla si krásný titul.

Získané zkušenosti nejen rozšířily její znalosti a dovednosti, ale také ji otevřely oči pro krásy a bohatství místní kultury. Karolína se nyní těší na využití těchto zážitků v budoucnosti, ať už v modelingové kariéře nebo v podnikání v turistickém odvětví. Věří, že toto vítězství jí poskytlo pevný základ pro úspěšnou budoucnost a chce přinést i něco pozitivního do světa cestovního ruchu.

Je tak klidně možné, že právě ona vás příště bude doprovázet za exotickým dobrodružstvím, ale pokud jedete na pánskou jízdu, raději doma před manželkou mlčte. Předejdete tím nekonečným výslechům a domácím nátlakům.