Od pískotu publika až po fyzický útok: Jaromír Soukup zažil na Clash of the Stars tvrdou realitu. Vémola se ho zastal

03/11/2023 05:36 Martina Šedá
Od pískotu publika až po fyzický útok: Jaromír Soukup zažil na Clash of the Stars tvrdou realitu. Vémola se ho zastal FOTO: Clash of the Stars

Kdo by tohle vůbec čekal. MMA zápasník Karlos Vémola projevil sympatie vůči Jaromíru Soukupovi po nepříjemném incidentu, který mediální podnikatel zažil na akci Clash of the Stars.

Vémola, obvykle v centru pozornosti jako bijec, tentokrát navštívil galavečer Clash of the Stars jako trenér a vřele ocenil atmosféru akce. Vyjádřil i soucit se Soukupem, který se stal terčem pískotu publika.

Turnaj populární bojové série Clash of the Stars se nesl ve znamení nejen soubojů v oktagonu, ale i ve znamení drsné interakce mezi diváky a Jaromírem Soukupem. V minulosti sice magnát sklidil přívětivé ovace, nyní však odcházel pod palbou nelibosti. Na rozdíl od něj pak "Terminátor" sklízel aplaus.

Přestože se Karlos může chlubit významným respektem ve světě MMA, postavil se na stranu Soukupa, jehož večerní zážitek byl krajně odlišný. V přímém přenosu poukázal na ironii situace, kdy diváci mohou být ve stejnou chvíli úžasní i krutí. To dobře zná po boxu s Marpem, kdy ho vypískala celá O2 arena. "Je to fér chlap a tohle si nezaslouží," řekl Vémola, vyjadřujíc Soukupovi soustrast nad nepříjemným večerem. Otázkou také je, zda už to se svou účastí televizní miliardář nepřehání. Navštěvuje totiž každou akci a výrazně mluví do samotného dění.

Kromě verbální podpory od fanoušků se Soukup setkal i s fyzickým útokem od jednoho z účastníků akce, což situaci ještě více zhoršilo. Vémola, který je známý svou otevřeností a přímým stylem, se neváhal podělit o své názory a postřehy, dokonce nastínil svou případnou cenu za účast v organizaci - jeden milion korun za každý souboj. Uvidíme, jak se toto bude líbít konkurenčnímu Oktagonu.

Tento večer byl pro Vémolu svědectvím o síle a proměnlivosti publika, a zároveň příležitostí přemýšlet o vlastní budoucnosti v rámci bojové scény. Ačkoliv narážel na svůj vlastní zájem zúčastnit se za správných finančních podmínek, vypadá, že pro tuto chvíli zůstává pevně na pozici sympatizujícího pozorovatele.

Zdroj: Clash of the Stars