Obří hlavičky a jména z metropolí: Paris Hilton světu představila dceru

25/11/2023 07:09 Martina Šedá
Obří hlavičky a jména z metropolí: Paris Hilton světu představila dceru Foto: Stefanie Keenan / Getty Images for LACMA

Dědička obřího impéria, Paris Hilton (42), je dvojnásobnou maminkou. Se svými sledujícími se podělila o radostnou novinu, domů míří její druhorozená dcerka. Stejně jako brášku Phoenixe, ji s manželem pojmenovali podle rodinné tradice. Děvčátko taktéž dostalo jméno inspirované světovou metropolí.

„Jsem vděčná za svou holčičku,“ napsala Paris zcela nečekaně v Den díkůvzdání na Instagram a připojila též snímek, který zachycuje kousek růžové výbavičky pro miminko, na kterém se vyjímá vskutku neobvyklé jméno. „Jméno London mám pro dceru vybrané už více než deset let. Pojmenování dětí podle světových metropolí je naší rodinnou tradicí, ve které chci pokračovat. Londýn je navíc mé oblíbené město,“ cituje Hilton iDnes.cz.

Děti jak na běžícím páse

Stejně jako v případě svého jedenáctiměsíčního syna sáhla i u dcery Paris po bezbolestné a bezstarostné variantě. Využila totiž služeb náhradní matky, které bylo do dělohy implementováno její externě oplodněné vajíčko.

Phoenix a London tak ponesou výhradně geny Paris a jejího manžela Cartera Reuma (42). A nejen ony! Hilton už v minulosti poznamenala, že si nechala vajíčka před časem zmrazit.

Vyjádřila se, že by chtěla děti 3 anebo 4. „O dětech jsme mluvili od začátku, po pár měsících randění. Ráda bych měla i dvojčata. Myslím, že by to bylo úžasné,“ řekla také.

Hejty, velká hlavička a čepička pro jistotu

Podobiznu dcery Paris doposud nezveřejnila, patrně se obává negativní kritiky, které musela čelit po odhalení Phoenixe. Veřejnost si totiž všimla, že chlapeček má na svůj věk a ke své tělesné konstituci v jedenácti měsících abnormálně velkou hlavičku.

„Tak to je síla, kluk vypadá s tou obří hlavou jako z animáku Megamysl, co?“ vzkázal jí například jeden z fanoušků.

Další spekulovali o jeho fyzickém zdraví: „Je to jasné, chudák chlapeček má hydrocefalus a hromadí se mu mozkomíšní mok v dutinách mozku. Měla by vzít to dítě k lékaři místo vystavování se.“

„Chlapeček je naprosto zdravý, jen má zkrátka velký mozek,“ okomentovala jeho vzezření maminka. Phoenix ale pro jistotu od té doby nosí čepičku...