Oblíbený Jiří Krampol má zdravotní potíže: Dlouhodobě je hospitalizován a nemá chuť k jídlu

23/10/2023 06:16 Martina Šedá
Oblíbený Jiří Krampol má zdravotní potíže: Dlouhodobě je hospitalizován a nemá chuť k jídlu FOTO: TV Nova

Herec Jiří Krampol začíná velmi znepokojovat své příznivce a blízké. Tento oblíbený umělec, který svými hereckými výkony přinesl radost mnohým divákům, se zdá být o poznání méně veselý, než jak ho lidé normálně znají.

Několikrát už byl v minulosti kvůli zdravotním problémům převezen do nemocnice a je na něm viditelně znát, že si stáří vybírá svou daň. Aby ne, vždyť letos oslavil 85. narozeniny.

Naposledy byl spatřen veřejně v září, kdy se zúčastnil události televize A11 společně s režisérem Tomášem Magnuskou. Už během této akce vypadal vyčerpaně a při chůzi využíval hůlky.

Jiří se bohužel již delší dobu potýká s komplikacemi svého zdraví. V letošním roce musel strávit dlouhý čas na JIP oddělení Nemocnice Na Františku kvůli dýchacím potížím, které ho trápí již několik posledních let.

O Krampola se stará zdravotní bratr Jan z téže nemocnice. Přestože je v péči osobního specialisty, zdá se, že herec potřebuje více podpory. Podle informací jednoho z jeho blízkých přátel má především problémy s jídlem.

"Často jídlo nechce, neotevře ani lednici. Potřeboval by někoho, kdo by ho neustále motivoval něco sníst. Je to klasické stáří, ale není na tom tak zle, aby ještě nemohl žít plnohodnotný život a užívat radosti světa."

To však vyvracuje svědectví jednoho z čtenářů Aha!, který ho nedávno osobně potkal: "Byl jsem šokován jeho vzhledem. V televizi vidíte staré snímky, ale jinak je to rozdíl opravdu znatelný. Špatně se mi to říká, ale Jirka vadne."

I přes svou popularitu, kterou si Krampol vybudoval během své bohaté kariéry, to nyní vypadá, že opravdu prochází těžkými časy. Po ztrátě jeho dlouholeté partnerky Haničky byl často viděn s dalšími ženami, Zuzana Bubílková mu ale byla tou největší oporou.

Někteří tvrdí, že jeho poslední partnerkou, Janou, byl zcela okouzlen. Avšak spekuluje se, že jejich vztah mohl být složitější, než se zdálo na první pohled. Položme si ale otázku, kde je to jednoduché?

Redakce Top-Fun.cz přeje brzké uzdravení.

Zdroj: Aha!