Nezvládl jsem to, ale vrátím se! slíbil Vít Starý z invalidního vozíku

08/02/2024 13:40 Martina Šedá
Nezvládl jsem to, ale vrátím se! slíbil Vít Starý z invalidního vozíku Foto: Profimedia

V nedávné době oslavil už své 35. narozeniny Vít Starý, známý dřívější frontman legendární kapely Mandrage. K tomu se navíc po delší době se ozval svým fanouškům a těm se značně ulevilo. Na svém Facebooku sdílel fotografii, na které sedí v invalidním vozíku, a slíbil, že se brzy vrátí. Okolo něj se totiž již delší dobu šíří spekulace ohledně jeho zdravotního stavu.

Vít, který byl v minulosti tváří a hlasem kapely Mandrage, se nyní objevil na veřejnosti se zprávou, která vyvolala obrovskou vlnu naděje u jeho fanoušků. "Určitě se vrátím," napsal na svém Facebooku společně se snímkem, který ho zobrazuje na invalidním vozíku. Ačkoli jeho zpráva byla velmi stručná, fanoušci reagovali nadšeně.

Pod jeho příspěvek na Facebooku vyjadřovali značnou podporu a přáli mu brzké uzdravení. "Je skvělé slyšet o tobě znovu. Přeji ti hodně štěstí," napsali jedni, zatímco ostatní se přidávali s podobnými vzkazy. "Věděla jsem, že se vrátíš. Díky, že jsi tu pro nás. Drž se," dodávali další.

Starý prošel bouřlivým životem, který ho zavedl až na samotné dno, přičemž drogy a nezřízený životní styl sehrály svou roli. Jeden z jeho přátel nedávno v rozhovoru pro CNN Prima News prozradil, že i přesto, že nepřišel o nohu, jak se spekulovalo, musí nyní pečlivě sledovat a hlavě střežit své zdraví. "Měl hodně divokých období a takhle to dopadlo," uvedl zdroj.

Dále se objevily informace o tom, že v době své největší slávy se kolem něj shromáždili nevhodní lidé, kteří ho využívali a obrali ho o peníze. "Když byl na vrcholu, obklopovaly ho pochybné existence, které si od něj půjčovaly peníze a už je nikdy nevrátily," pokračoval zdroj.

Spekulace o jeho návratu, zdravotním stavu a aktuálním rozpoložení se šíří již delší dobu. Jeho komunikace s veřejností je ale omezená, což znemožňuje snadný přístup k informacím. "Díky podpoře rodiny se začal zotavovat a měl by to zvládnout," dodal také zdroj. "Pracuje v divadle a skládá hudbu. Našel si partnerku a je šťastný ve vztahu. Už téměř také nechodí do hospody, což mu značně prospělo."