Neymar v šoku: Přítelkyně a novorozená dcera měly být uneseni!

15/11/2023 07:22 Martina Šedá
Neymar v šoku: Přítelkyně a novorozená dcera měly být uneseni! Foto: Mega Model Brasil

Rodina fotbalisty Neymara čelila velmi nebezpečné situaci, když dva neznámí muži vnikli do domu jeho přítelkyně, Brune Biancardi, s údajným záměrem ukrást vše, co se dalo. To alespoň tvrdili u výslechu, ale podle zjištění policie však bylo jejich původním úmyslem unést rodinu brazilské superstar a požadovat výkupné.

Podle informací deníku R7 byli rodiče Brune Biancardi v domě, když zloději provedli vloupání. Zločinci je “pouze” svázali a naštěstí nebyli nijak zraněni. Pachatelé následně odnesli mnoho cenných věcí, jako jsou drahé šperky a hodinky. Policie je ale brzy po činu dopadla.

Podle výpovědí obou ozbrojených mužů, kteří byli zadrženi, měl jejich původní plán spočívat v unesení Neymarovy přítelkyně Brune a jejich měsíční dcery Mavie.

Fotbalista a jeho přítelkyně zatím k incidentu neposkytli žádné vyjádření. Před vpádem lupičů do obydlí však Biancardi sdílela na svém profilu příspěvek, ve kterém vyjádřila lásku k nově narozené dceři Mavie.

„Už uplynulo třicet dní, co se můj život změnil k lepšímu. Jsem unavená, ale šťastná… Zpočátku jsme měly problémy s kojením, které už ale odezněly. Společně se poznáváme. Mohla bych tě sledovat hodiny. A tohle je jen začátek našeho společného dobrodružství. Miluji tě, dcero. Udělala bych pro tebe všechno. Jsi můj život,“ napsala přítelkyně Neymara Mavie.

Je patrné, že incident měl výrazný dopad na rodinu, ačkoliv se nakonec naštěstí vyhnuli fyzickému zranění. Hrůzná zpráva ale upozorňuje na nutnost zvýšené opatrnosti a bezpečnostních opatření v souvislosti s osobním životem slavných osobností. Věříme však, že se to na hřišti ani a na psychice hvězdného fotbalisty neprojeví.