Nepoučitelný! Patrik Bartošák způsobil autonehodu pod vlivem alkoholu

27/11/2023 05:49 Martina Šedá
Nepoučitelný! Patrik Bartošák způsobil autonehodu pod vlivem alkoholu Foto: HC Oceláři Třinec

Ve světě hokeje v Hradci Králové se šíří neověřená, avšak opět špatná zpráva o brankáři Mountfieldu, Patriku Bartošákovi, který údajně usedl pod vlivem alkoholu za volant a stal se účastníkem autonehody.

Třicetiletý brankář měl původně nastoupit v pátečním utkání extraligy proti Kladnu, ale nakonec nebyl ani na střídačce. Klub v oficiálním vyjádření potvrdil potíže, které hokejový talent zažívá. Nutno také podotknout, že opakovaně.

"Klub v tuto chvíli může sdělit pouze to, že se hráč nedostavil na páteční dopolední trénink a také na sraz před večerním zápasem proti Kladnu. Zprávy, které se objevily v médiích, nemůže vedení v tuto chvíli potvrdit, protože oficiální informace o včerejším dopravním přestupku Patrika Bartošáka nemá," uvedlo Mountfield HK ve svém prohlášení.

Při případném potvrzení zvěstí by šlo o další kontroverzní moment v kariéře Bartošáka, který byl již dříve obviněn třeba z domácího násilí, což mu vzalo naději na účinkování v NHL za tým Los Angeles Kings. Alkoholové problémy byly rovněž veřejným tajemstvím.

Klub Mountfield HK uvedl, že je s hráčem v kontaktu a ten je momentálně mimo kádr A-mužstva. Podrobnosti se stále zjišťují a klub slíbil plně informovat veřejnost a média po oficiálním obdržení všech informací.

Bartošák, jehož úspěšnost zákroků byla vždy pro Mountfield klíčová, by se v případě potvrzení zvěstí dostal opět do vážných problémů a tým by přišel o svou jedničku.

Jak se vyvine tato nečekaná událost, zůstává k očekávání. Každopádně to vypadá, že se Patrik ze své děsivé minulosti zase nepoučil a opět plave v alkoholu.

Níže se můžete podívat na video, které již dříve vyvolalo kontroverze.