Ne, to nebyl dvojník! Patrick Duffy si užíval v Praze

09/04/2024 15:18 Martina Šedá
Ne, to nebyl dvojník! Patrick Duffy si užíval v Praze Foto: Comic-Con

Během víkendu v Praze si americký herec Patrick Duffy (75), známý ze seriálů Dallas a Krok za krokem, užíval volného času jak na festivalu Comic-Con, tak i mimo něj. Zatímco se na setkání s fanoušky v pátek a neděli se svými příznivci radostně bavil, v sobotu se rozhodl prozkoumat město inkognito s přáteli a svým plyšovým králíčkem.

Na festivalu se Duffy setkal s mnoha fanoušky, ale jeho přítomnost v centru Prahy vzbudila ještě větší pozornost. Jeho role v kultovních seriálech 90. let, jako je Dallas a Krok za krokem, totiž zanechaly v Česku hluboký dojem.

Duffy se nechal unést atmosférou Prahy a procházel se po známých pamětihodnostech. Z Karlova mostu, kde udělal selfie se svým plyšovým králíčkem, zamířil na Malostranské náměstí a obdivoval interiér chrámu sv. Mikuláše. Poté navštívil výstavu impresionistických obrazů v Nerudově ulici. Pražské centrum ho okouzlilo svou historií a atmosférou.

Teplý den zakončil v Muzeu čokolády, kde ochutnal pivo s čokoládovou příchutí. Zde si taktéž užil chvíli odpočinku se svými přáteli.

Duffy nebyl jedinou hvězdou, která si užila pobyt v Praze. Spolu s ním se na festivalu objevili další známí herci, jako Kevin Sorbo, Robert Patrick, Anthony Daniels, Chris Barrie a Craig Charles. Dokonce i legendární Larry Hagman, který ztvárnil J. R. Ewinga v Dallasu, navštívil Prahu před několika lety a vzpomínal na své zážitky.

Celkově se zdá, že návštěva Prahy amerických herců byla plná pozitivních zážitků a dojmů.

Zdroj: Comic-Con