Modelka Denisa Nesvačilová po vypadnutí ze soutěže Survivor: Nikdo tam nesmrděl, protože nebylo co jíst!

25/05/2024 06:58 Martina Šedá
Modelka Denisa Nesvačilová po vypadnutí ze soutěže Survivor: Nikdo tam nesmrděl, protože nebylo co jíst! Foto: se souhlasem Denisy Nesvačilové

Žádná vtipná soutěž, ale holý boj o přežití. I když reality show Survivor opustila už po druhém souboji, tři týdny strávené na ostrově, kde měla k dispozici jen slanou vodu, zůstaly pro světovou topmodelku Denisu Dvořákovou (34) nezapomenutelným zážitkem. Denisa dnes popsala, jak řešila hygienu a jak se s tím vůbec vypořádala její pleť, zvyklá na pravidelnou a každodenní péči.

Rozhodla se účastnit se soutěže Survivor, aby se vymanila ze stereotypu modelky, která si zakládá na líčení a dokonalém vzhledu.

„Na ostrov jsem si kromě pár kusů oblečení nesměla vzít nic – žádné krémy, mýdlo, ani zubní pastu. Celé tři týdny jsem se myla slanou vodou a zuby si čistila prstem,“ prozradila modelka, jejíž pleť překvapivě nedoznala žádných škod. A až se tomu i sama diví.

„Byla jsem zvědavá, jak moje pleť obstojí, a nakonec to zvládla skvěle. Kvůli nedostatku jídla a velkému množství vody, kterou jsme pili, jsem měla skvělou pleť. Ukázalo se, jak důležitá je hydratace zevnitř. Bůh to zkrátka vymyslel dobře,“ vysvětlila Denisa.

Na ostrově všichni účastníci čelili stejným podmínkám, takže se všichni umývali slanou vodou. „Překvapivě nikdo nezapáchal, naopak jsme si všichni voněli. To je důsledek toho, že jsme neměli co jíst a hodně prostě pili tu vodu. Tělo totiž nemělo co vylučovat, takže zkrátka nesmrdí. Byl to takový detox,“ je přesvědčena Denisa, která si bude navždy pamatovat první pocit, když si po návratu po třech týdnech umyla ruce mýdlem.

„Najednou byly tak jemné a voněly, ten pocit si budu navždy pamatovat. První sprcha a nanesení krému byly neskutečné. I když běžně nepoužívám mnoho kosmetiky, po návratu ze Survivoru jsem si to opravdu užívala,“ říká s úsměvem kráska, která nyní oceňuje nová pleťová séra.

„Řeknu vám, ono opravdu stačí jíst zdravě, nemít zlozvyky a nepít alkohol. Svět je postavený dobře, pouze lidé jsou zkažení a do svého těla vpravují dobrovolně jedy,“ prozradila naší stránce Top-Fun.