Místo pětihvězdičkového hotelu na Bali špitál! Martina Pártlová má zkaženou dovolenou

22/01/2024 19:48 Martina Šedá
Místo pětihvězdičkového hotelu na Bali špitál! Martina Pártlová má zkaženou dovolenou Foto: se souhlasem Martiny Pártlové

Takhle si to rozhodně nepředstavovala. Martina Pártlová (44) totiž zažívá na své dovolené na Bali poněkud špatné začátky. Namísto klidného odpočinku se zde setkala s nečekanými návštěvami tamních nemocnic, a to kvůli nemoci, kterou malá Stella dostala ještě před odletem.

Cestování s malými dětmi může být občas skutečnou výzvou. Není to pouze o situacích v letadle, kdy se ostatní cestující zděšeně dívají na rodiče s batoletem. Občas se také stane, že dítě vypadá zcela zdravě, ale pak náhle onemocní. Tato situace tentokrát postihla zpěvačku skupiny Čechomor a členku tria 3v1 Martinu Pártlovou a jejího partnera Josefa Vařeka (30).

Na svém Instagramu se následně Martina Pártlová svěřila s nepříjemnou situací na svých cestách: „Musím vám říct, že naše dovolená není úplně taková, jak jsme si představovali. Naše malá Stella si něco přivezla z České republiky a skončili jsme v tamní nemocnici.“ K tomu přidala sérii fotografií z nemocnice, na nichž je Stella (2) zachycená s kapačkou, sledující televizi nebo i spolu s tatínkem při sledování pohádek na tabletu.

„Jsme tu už druhou noc a všichni spíme. Naštěstí už se to lepší, snad nás zítra pustí,“ doufá Martina Pártlová. V dalším příspěvku popisuje podmínky v tamní nemocnici: „Pokud někdy budete mít podobný problém na Bali, nemusíte se bát. Nemocnice je tady skvělá, jen pět minut od našeho ubytování. Pokoje mají o něco lepší než u nás, personál mluví skvěle anglicky a jsou velmi vstřícní.“

Martina zdůrazňuje výhodu, kterou jako matka ocenila: „Nikdo se tu nediví, že chceme být se svým dítětem.“ Celý týden na Bali se tak pro ni stal, alespoň podle hashtagů, dosud nevídaným zážitkem. Celebrity a známé tváře se však svou kolegyňku snaží plně podporovat. Třeba moderátorka Martina Gavriely (45), matka pětiletého syna, vyjádřila soucit do komentářů pod jednu z fotek „Držte se, my deset dní čtyřicítky, bylo to peklo.“ Je tak zřejmé, že i ona nedávno zažila podobnou situaci. A tak už to s dětmi zkrátka v životě chodí.