Miss Natálie Kočendová komentuje rozchod: Sledoval jiné holky a hrál moc hry

03/01/2024 11:27 Martina Šedá
Miss Natálie Kočendová komentuje rozchod: Sledoval jiné holky a hrál moc hry Foto: se souhlasem Natálie Kočendové

Opět platí heslo, že čím jste krásnější, tím to máte těžší v životě. O tom by mohla vyprávět Natálie Kočendová, která se stala známou především svou účastí v reality show Love Island.

Ta totiž vstupuje do nového roku opět jako svobodná žena a definitivně se rozhodla ukončit vztah s Davidem Vitáskem, se kterým se dala dohromady právě v rámci této televizní show. Je to již několikátý pár, který diváci spojili, ale brzy po ukončení soutěže zroskotal.

Ještě před Vánoci spolu byli vidět na dovolené a zasypávali sociální sítě sladkými obrázky, avšak jen dva dny po Štědrém dni překvapila Natálie své fanoušky nečekaným oznámením.

"Nechtěla jsem se k tomu dříve vyjadřovat, ale cítím, že teď musím. Naposledy. Musela jsem odejít, abych znovu našla sama sebe. Bylo v mém životě příliš mnoho zla. Přeji si jedině štěstí. Už se to fakt nedalo," sdílela modelka a influencerka psaní na svém Instagramu, kde oznámila, že se rozešla s Davidem Vitáskem a zdůraznila, že mu již dřívě dala druhou šanci, které si ale nevážil. O přesných důvodech rozchodu jinak zatím mlčí.

Jejich první oddělení už oznámili před necelým rokem, krátce poté, co se vrátili ze show Love Island, kde se poprvé spojili. Vitáskův skandál však v té době vyvolal značné kontroverze, protože se přihlásil do reality show, i když měl doma přítelkyni. Tu pak vyměnil za okouzlující modelku a fanoušci ho kvůli tomu vůbec nešetří.

Po návratu do Česka prožívali společně šťastné chvíle a dokonce sdíleli i domov. Problémy pak nastaly, když Natálie zjistila, že David sleduje jiné dívky na sociálních sítích a věnuje příliš mnoho času videohrám a zážitkům podobného druhu.To tedy vedlo k prvnímu rozchodu, který však po několika týdnech skončil jejich opětným návratem. Nicméně společná dovolená odhalila další nesrovnalosti, což vedlo k definitivnímu rozhodnutí Natálie Kočendové ukončit vztah. Tak pánové, kdo bude další?