Mia Khalifa vyvolává kontroverzi svou podporou Hamásu a žádá o finanční podporu

12/11/2023 05:42 Martina Šedá
Mia Khalifa vyvolává kontroverzi svou podporou Hamásu a žádá o finanční podporu Foto: Altered Agency

Bývalá herečka pro dospělé Mia Khalifa se znovu ocitá pod intenzivní kritikou. A tentokrát nejspíše právoplatně.

Asi jí nestačilo, že s ní nedávno ukončil magazín Playboy spolupráci kvůli jejím antisemitským prohlášením. A očividně se stále nezměnila, a naopak pokračuje ve svých kontroverzních postojích, zejména v podpoře palestinského hnutí Hamás.

Na svých sociálních sítích vyjadřuje vděk novým fanouškům na platformě OnlyFans, kteří podle ní sdílejí stejné přesvědčení jako ona.

Khalifa tak dále provokuje svými kontroverzními postoji a zdá se, že úplně ignoruje dřívější negativní reakce. Její nedávný pád spolupráce s Playboyem byl způsoben především jejími antisemitskými výroky, které vyvolaly totální odpor veřejnosti.

Nyní se Mia Khalifa znovu dostává do hledáčku kritiky kvůli své podpoře Hamásu, což je organizace, která byla v několika zemích označena za teroristickou. Dokonce vybírá i peníze a slibuje, že budou použity na podporu hnutí.

I přes kritiku Mia Khalifa neustále zastává své postoje, a to i na platformě OnlyFans, kde vyzývá nové sledující, aby ji podpořili. Tento krok však vzbuzuje rozporuplné reakce, přičemž ji někteří obviňují z využívání antisemitských názorů k získání nových fanoušků.

Uživatelé na sociálních sítích se ostře dělí na dva tábory. Někteří považují Khalifin přístup za nebezpečný a sobecký, zvláště když vydělává na konfliktu a podporuje islamistickou organizaci. Odpůrci tvrdí, že by lidé, kteří chtějí skutečně podpořit obyvatele Pásma Gazy, měli posílat finanční pomoc přímo na místo, kde je zapotřebí, a ne do kapsy Mii Khalify.

Navíc se objevují komentáře o údajném snížení intelektu bývalé pornoherečky, která se nyní zdá být více politickou aktivistkou než osobností z oblasti pro dospělé. Khalifa ve svých příspěvcích často spojuje svůj byznys se současným konfliktem na Blízkém východě, což vyvolává kontroverze a kritiku ze strany uživatelů. Její snaha vtěsnat své podnikání do této tragédie je podle některých vnímána jako nevhodná a neuctivá.

Zdroj: The Mirror, India Today