Martin Fenin deptá sousedy! Spí v garážích, kde kálí a zvrací okolo svého vozu

11/11/2023 01:29 Martina Šedá
Martin Fenin deptá sousedy! Spí v garážích, kde kálí a zvrací okolo svého vozu Foto: Oktagon MMA

Postrach Stodůlek. Právě takové přízvisko si za svoje divoké alkoholové avantýry vysloužil bývalý reprezentant v kopané Martin Fenin. Trpělivost již došla i jeho sousedům, kteří soužití s vyčpělou hvězdou nezvládají.

Na krátký moment se zdálo, že nonstop večírky a hektolitry alkoholu jsou pro bývalého útočníka Frankfurtu minulostí. Martin se těšil z narození dcery a zapojil se do projektu organizace Oktagon, která jej chtěla postavit do zápasu v kleci. Návrat ke sportovní rutině měl na Fenina blahodárný vliv. Tréninky v Gorila MMA pod vedením ostřílených bijců donutily bohémsky založeného fotbalistu ke striktnímu režimu, který samozřejmě nedovoloval žádné alkoholové eskapády.

Bohužel, všechno dopadlo, jak to již u Martina Fenina bývá. Prvotní nadšení brzy vyprchalo a problémy v hlavě nadějného kanonýra opět převzaly kontrolu. Oktagon nedisciplinovanost a problémy při natáčení projektu nevydržel snášet, a ústy svého majitele Ondřeje Novotného celou show ukončil. Tím ovšem rozhodně neprospěl Feninovi, který se ponořil do víru oblíbených „kubíček“ a vodky.

„Fenin je velmi často opilý, párkrát upadl před domem a nebyl schopný vstát. Občas usne v garážích ve svém černém mercedesu. Bohužel je pak okolo jeho auta cítit moč a válí se tam i zvratky. Nic po sobě samozřejmě neuklidí, soužití s ním je pro nás za trest,“ sdělila redakci Top-Fun.cz jedna ze sousedek, která s Martinem sdílí dům ve Stodůlkách.

Situace v bytovém domě je i podle dalších sousedů neudržitelná a dost možná povede k sepsání petice, která bývalou hvězdu donutí se přestěhovat nebo umravnit. Tomu, že by Fenin přestal pít, už ale nevěří ani ten největší snílek a je pouze otázkou času, než jeden z největších talentů své generace padne na úplné dno.