Libor Bouček: Po druhém rozvodu vypsaly sázkové kanceláře kurzy, že krachne další můj vztah. Teď jsme spolu deset let, máme dvě děti a jsme šťastní

05/02/2024 12:01 Martina Šedá
Libor Bouček: Po druhém rozvodu vypsaly sázkové kanceláře kurzy, že krachne další můj vztah. Teď jsme spolu deset let, máme dvě děti a jsme šťastní Foto: se souhlasem Libora Boučka

Moderátor Libor Bouček (43), který to v životě, alespoň v tom osobním, neměl vůbec jednoduché, si prošel už dvěma rozvody. Zároveň už prý neměl vůbec v ničem jasno a bál se, co ho opět potká.

Jenže mu přišla do cesty Gabriela, mladá studentka, která tehdy účinkovala v soutěži krásy a vše se najednou změnilo. Kdo by totiž čekal, že to mezi nimi vyjde? Veřejnost tomu nedávala téměř žádnou váhu a na začátku nikdo příliš nevěřil, že to tentokrát klapne. Dokonce se o to zajímaly i sázkové kanceláře. Kurz na krach jejich vztahu byl lákavý a lidé sázeli. Avšak, bookmakeři se mýlili a sázkaři tratili.

„Moderátor soutěže krásy, který prošel těžkými životními zkušenostmi a studentka vysoké školy, která se stala finalistkou této soutěže. A navíc o deset let mladší. No, řekněte mi upřímně, kdo by tomu po tom všem ještě věřil? Asi už fakt jenom já,“ vyznal se Bouček stránce Top-Fun.cz

Na sociálních sítích se pak otevřeně podělil o své pocity a vzpomínky na začátky s Gabrielou.

„Bez obav jsme se vydali na společnou cestu. Měli jsme nadhled, inteligenci, adekvátní sebevědomí, pochybnosti, důvěru, humor, skepsi, optimismus, ale především lásku. Překonali jsme skepsi a naše vlastní pesimismy. Žijeme 10 let ve snu, který se stal skutečností. Sdílíme každodenní nádechy, přesněji 10 517 760 společných nádechů.

A upřímně, toto je stále jen začátek, a máme před sebou spoustu radosti a práce. Jsme nezdolatelní. Spolu. Ve dvou. Protože přes lásku k naší rodině je tento okamžik náš, pouze náš. Děkujeme a milujeme. To vše, co jsme si navzájem dali, dáváme a budeme dávat,“ napsal také Bouček v dojemném prohlášení na sociálních sítích, které směřoval jeho životní partnerce.

Jak je vidět, ono to jde. Bouček s Gabrielou žijí šťastný život se svými dvěma dětmi už deset let. Sám také v minulosti přiznal, že i on dělal spoustu chyb a musel se z nich poučit, aby si vše sedlo. Zároveň měl i prý velké obavy, aby potkal někoho na „stejné vlně“. A podařilo se!