Letěl rovnou z baráku! Slavný fotbalista potvrzen jako otec pětiměsíční dcery z mimomanželského vztahu

14/01/2024 08:30 Martina Šedá
Letěl rovnou z baráku! Slavný fotbalista potvrzen jako otec pětiměsíční dcery z mimomanželského vztahu Foto: Manchester City FC / Profimedia

Tak tohle je docela „průser“ a celkově špatná situace, do které se nechce dostat žádný chlap. Britský deník Daily Mail odhalil, že si tentokrát nedal pozor, a jestli vůbec chtěl, třiatřicetiletý fotbalový obránce Kyle Walker, který nastupuje za Manchester City a anglickou reprezentaci. Je totiž skutečným otcem pětiměsíční dcery modelky, influencerky a televizní osobnosti Lauryn Goodman (32).

Spekulace, které vznikly ihned po narození dítěte, tak byly potvrzeny, a manželka fotbalisty Annie Kilner (30) nereagovala na tuto zprávu zrovna klidně. Manžel letěl rovnou z baráku...

Milostný trojúhelník mezi Walkerem, jeho manželkou Annie a Lauryn Goodman byl v Británii opakovaně předmětem veřejného zájmu. Opravdu se dá říct, že se již delší dobu jednalo o tajemství, které se proslýchalo, ale teď tomu dala fotbalová hvězda pořádnou korunu.

Walker si Annie vzal v roce 2021 po jedenácti letech společného života, během kterých se jim narodily tři děti. Podle informací, které získal Daily Mail, je Walker také otcem prvního potomka Lauryn Goodman, která v minulosti udržovala vztah s dalším fotbalistou, Jordanem Clarkem. Už v roce 2019 totiž počali Lauryn a Walkerem syna Kaira, právě v době, kdy měli fotbalista a jeho manželka Annie krátkou odmlku ve vztahu. Krátký románek mezi nimi ale neskončil a „prásknul“ do toho tajně podruhé.

Když Lauryn v srpnu porodila dceru, a začaly se šířit první spekulace o otci dítěte, modelka tvrdila, že holčičku počala "s jiným fotbalistou", přičemž neuváděla konkrétní jméno. Přestože zdroje blízké páru tvrdí, že Annie věděla o otcovství již nějaký čas.

I když se Walker a Lauryn již nemají pravidelně stýkat, Annie oznámila, že se s manželem rozhodla pro rozchod. Podle informací od jejích přátel měla tato aféra výrazný dopad na Annieino psychické zdraví, a manžela prý dokonce vyhodila z jejich rodinného domova v hodnotě bezmála 70 milionů korun.

"Po mnoha letech společného života a třech úžasných dětech jsem se bohužel rozhodla, že se s Kylem rozloučím. V této složité době žádám o respektování soukromí mé a mých tří malých dětí," sdělila na svém Instagramu.