Leoš Mareš letos zrušil Silvestrovské pecky, místo toho baví své fanoušky na sociálních sítích z výletu helikoptérou

01/01/2024 12:47 Martina Šedá
Leoš Mareš letos zrušil Silvestrovské pecky, místo toho baví své fanoušky na sociálních sítích z výletu helikoptérou Foto: Profimedia

Oblíbený český moderátor a hudebník Leoš Mareš letos neuspořádal tradiční internetový pořad Silvestrovské pecky a my už víme konečně proč!

Místo toho si totiž letos dopřál a s manželkou Monikou si užívá luxusní zimní dovolenou ve francouzském letovisku Courchevel. Pár tam navíc přiletěl vrtulníkem z letiště v Ženevě, což u fanoušků vyvolalo opět pořádný poprask. Jak už to ale u Marešových bývá, do střediska dorazili s určitou nadsázkou a humorem.

„Mohli jsme jet klidně i vlakem,“ řekl Mareš s úsměvem na tváří, zatímco vystupovali z vrtulníku v Courchevel. Přesun vrtulníkem jim totiž umožnil dostat se na místo za pouhých 30 minut. Vlakem by horská cesta zabrala i několika hodin, tudíž je rozdíl čitelný a zvolená doprava i zcela logická. Leoš Mareš se následně na svém Instagramu podělil o radost z této luxusní dovolené, a především z helikoptéry, která nenechala mnohé klidnými.

Zajímavým momentem jejich dovolené byly i nákupy v luxusních obchodech Courchevel, kde je známé, že se zde plácnete pořádně přes kapsu. Monika také intuitivně vedla manžela do prodejny parfémů Chanel, zatímco s nadsázkou předstírala, že jde o pouhou procházku. V minulosti ale i sám Mareš uznal, že je to právě ona, kdo poslední dobou dohlíží na jejich peněženky. Prý v minulosti utrácel za „kraviny“ a to se letos změnilo. Leoš jako vždy bere tento výlet s humorem, komentuje vše, co v novém městě vidí a fanoušci se i tak letos mohou pobavit na účet legendárního moderátora.

Nicméně, i když si Mareš a jeho žena užívají luxusu a radostí z nákupů, tak když oznámil, že letos nepřipraví Silvestrovské pecky, bylo to pro mnohé velkým zklamáním. Důvodem je prý i jeho nadcházející koncertní turné, které se setkalo s velkým zájmem a většina akcí je již nyní vyprodaných. Každý si ale prý dnes zkrátka musí odpočinout, načerpat energii, a o to větší zábavu nám prý nabídne v příštím roce.