Lady Zika chystá svůj film! Odhalí duchovní cestu a tvrdí, že budoucnost určuje Bible

23/10/2023 05:37 Martina Šedá
Lady Zika chystá svůj film! Odhalí duchovní cestu a tvrdí, že budoucnost určuje Bible FOTO: Se svolením Lady Zika

Zuzana Šimkaninová, známá především jako Lady Zika, je jednou z předních slovenských influencerek. Ačkoli dříve věnovala svůj obsah hlavně zábavě a módním trendům, nyní se soustředí na křesťanskou tematiku.

Její vášeň pro víru nakonec vedla k rozhodnutí vytvořit dokumentární film o své duchovní cestě. Nyní konečně vyšel trailer.

V minulosti představovala svým fanouškům vtipné momenty ze svého života, stylové tipy a rady k nákupu. V určitém okamžiku, asi jako každý z nás, prošla výraznou transformací. Návrat k víře byl tak pro ni zásadní a cítila potřebu sdílet svou zkušenost s ostatními.

Její duchovní přeměna je zdokumentována v novém filmu s názvem "Cesta". Můžeme vidět, jak dívka, která kdysi žila životem večírků a zábavy, znovu objevila svou víru.

Rodina a přátelé Zuzany se ve snímku podělí o své dojmy ohledně její změny. Matka vzpomíná na hluboké emoce, které zažívala, když ji například Zuzana obejmula a vyjádřila svou lásku.

Reakce na upoutávku filmu byly ale různorodé. Někteří kritici zpochybňují její motivy, zatímco jiní považují tuto duchovní cestu za něco extrémního. Ona sama na tyto názory reaguje s klidem, zdůrazňujíc, jak je pro ni důležité sdílet krásu víry.

Mimo svůj dokument také tvoří obsah na sociálních sítích, kde interpretuje biblické verše v souvislosti s aktuálními událostmi. Má za to, že mnoho současných událostí, včetně vojenských konfliktů, je již předpovězeno v Bibli.

Jedním z mnoha dalších témat, kterým se také věnuje, je kritika veřejných postav, které podle ní zesměšňují nebo odporují křesťanským hodnotám. Naopak zdůrazňuje, že lidé by měli být vědomi a připraveni na nadcházející události, které by mohly mít význam pro křesťanskou víru.

Kromě toho je Lady Zika známá svými kontroverzními názory, které způsobují bouřlivé diskuse mezi uživateli sociálních sítí. I přes veškerou kritiku je odhodlaná pokračovat ve svém poslání šířit víru a sdílet své přesvědčení s širokou veřejností.

V konečném důsledku je cesta Zuzany Šimkaninové k víře fascinujícím příběhem o osobní transformaci a odhodlání. Její film "Cesta" nabízí hluboký vhled do jejího života, ze kterého si je jednoznačně co vzít.

Pro všechny zájemce bude film k dispozici v listopadu s premiérou v Praze.

Zdroj: Instagram Lady Zika