Krásní lidé se rozmnožují! Herečka Rika Fane porodila miminko

19/01/2024 11:18 Martina Šedá
Krásní lidé se rozmnožují! Herečka Rika Fane porodila miminko Foto: se souhlasem Hany Džurbanové

Radostná zpráva je tady! Mladá, a především úspěšná umělkyně Hana Džurbanová, známá pro Čechy hlavně jako "pornohvězda ze SuperStar", porodila miminko!

Mnozí ji budou znát především pod přezdívkou Rika Fane, kdy se v minulém roce proslavila třeba i románkem a následně i soudními tahanicemi s Karlosem Vémolou. To je ale za námi a nyní má důvod k radosti. Narodilo se jí totiž první dítě, což dnes oznámila na svém Instagramu.

Hana, která má za sebou kontroverzní minulost v oblasti pro dospělé, nyní žije s partnerem Stanislavem v Praze a prožívá velmi šťastné období. Minulý rok se dokonce zasnoubili, a následně dorazila radostná zpráva o očekávaném potomkovi. "Jsem těhotná a očekávám miminko! Víme o tom už deset týdnů, prostě jsme to věděli nějakou dobu," přiznala dříve světlovlasá umělkyně.

Jak už to bývá, čas běží. Netrvalo dlouho, miminko se narodilo a Rika Fane následně sama oznámila tuto radost na Instagramu. "Slovy nelze vyjádřit, co pro nás znamenáš. Budeme pro tebe ti nejlepší rodiče, naše malé štěstí," sdílela s fanoušky a připojila první fotku novorozence, na níž je vidět pouze malá ručička. Detaily, tedy pohlaví a jméno dítěte, to zatím zůstává utajeno.

K příspěvku přidala i hashtag s číslem 17, což zřejmě odkazuje na středu 17. ledna, tedy den narození dítěte. Porod pak proběhl v Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze 4 - Podolí.

Zatímco Karlos Vémola měl tento týden plné ruce s premiérou svého nového filmu o vlastním životě, Rika, která se objevila i v pěvecké soutěži SuperStar, nyní zažívá úplně jiné, avšak jistě příjemné starosti. Tito dva mají společnou minulost, jelikož Hanka veřejně přiznala poměr s „Terminátorem“ a doložila ho i důkazy z jejich společných konverzací. Bulvární deníky tak měly několik měsíců co dělat, a jistě i žně. To je dnes ale už historie a každý si razí svou cestou.

„Hanka už se změnila, v branži pro dospělé už nedělá a chce žít normální život. Každý prostě dělá chyby a každý měl nějaké mládí. Jsem ráda, že je teď šťastná a založila rodinu. To si vždy přála. Tak hlavně zdraví,“ řekla pro Top-Fun.cz kamarádka Alice, kterou redakce přistihla v přední pražské kavárně Kampa Cafe.