Kim Kardashian sklízí rekordní tržby. Podprsenka s umělými bradavkami jde na odbyt!

10/11/2023 04:32 Martina Šedá
Kim Kardashian sklízí rekordní tržby. Podprsenka s umělými bradavkami jde na odbyt! FOTO: Shutterstock

Kim Kardashian již dlouhou dobu rozvíjí svou značku Skims, která si získala velkou oblíbenost. Nedávno však představila nečekaný a unikátní produkt.

Ihned po zahájení prodeje svého spodního prádla a oblečení pro různé typy postav žen, Kardashian vydala nový, nečekaný kousek oblečení - podprsenku s bradavkami. Tento krok byl překvapivý a zřejmě nikdo tuto inovaci neočekával. V zábavném videu se Kardashianová věnovala této novince a mluvila o klimatických změnách.

„Klima se mění a já věřím, že každý může přispět ke zmírnění situace. Proto jsem představila úplně novou podprsenku s bradavkami. Vždy budete vypadat, že vám je zima, ať je venku jakákoliv teplota. Některé dny jsou těžké, ale tyto bradavky jsou tvrdší a nezmizí jako ledovce,“ sdělila Kim v propagačním videu na svém Instagramu. Její inovativní reklama pak vyvolala různé reakce.

Zatímco vášniví fanoušci Kim jsou nadšení, jiní se domnívají, že jde pouze o vtip. Přestože podprsenka s falešnými bradavkami už existuje, určitě najde své zákaznice, které ji ocení i zde. Možná je Kim prostě marketingový génius, jak už naznačuje tento nečekaný tah.

Že si nový produkt najde i své kupce v Česku, to potvrdila reakce na sociálních sítích Top-Fun.cz od Martiny L. “Hodně dobrý nápad, je to sexy a mnoho žen tohle vyhledává. Pánům se to taky líbí, tak proč to nezařadit do šatníku? Ve finále jsou všichni spokojeni.”

Tak uvidíme, kolik holek v létě vyběhne v tomto novém outfitu na pražské náplavky.