Kevin Gates opět pod palbou kritiky! Těhotné fanynce na svém koncertě plivl do úst

16/10/2023 03:58 Martina Šedá
Kevin Gates opět pod palbou kritiky! Těhotné fanynce na svém koncertě plivl do úst FOTO: Shutterstock

Známý rapper Kevin Gates je opět v centru pozornosti a tentokrát to není kvůli jeho hudebním dovednostem.

Na úvodním koncertu svého turné si ke všeobecnému překvapení pozval fanynku na pódium, což není v hudební branži ničím novým. Avšak, co následovalo poté, bylo pro mnohé až překvapivě odvážné.

Spekuluje se, že tato konkrétní fanynka je těhotná, což dodalo celé situaci na intenzitě. Po jejím příchodu na pódium jí Kevin Gates položil zcela nevinně znějící otázku: "Můžu si dělat, co chci?" Fanynka souhlasila, aniž by tušila, co rapper plánuje.

Záhy se ocitla v křesle, zatímco ji Kevin obešel a požádal ji o otevření úst. Následovalo něco, co mnozí považovali za velmi kontroverzní: rapper jí plivl do pusy. Přestože se zdálo, že fanynka si celou situaci užívá, záznamy z koncertu se rychle rozšířily a způsobily internetovou bouři. A že je proč!

Většina reakcí byla plná negativních komentářů a kritiky. "Absolutně nechutné! Kdo by čekal, že něco takového udělá? Jak mohl?!" napsal jeden z komentujících na Instagramu pod příspěvkem Gatesa.

Další fanoušek dodal: "Pokud bych byl otcem toho dítěte, opustil bych je obě." A někdo jiný prohlásil: "Je to skutečně odporné a ponižující. To snad ani není možné."

Nicméně, mezi mnoha kritickými komentáři se objevily i některé pozitivní, zejména od věrných fanoušků Kevina Gatese. Není to poprvé, co tento rapper překvapil svou odvážností a neotřelostí.

Mnozí jeho podporovatelé tvrdí, že takové aktivity jsou prostě součástí jeho charakteru a umění. Bez ohledu na to, kde stojíte v této debatě, jedno je jisté: Kevin Gates zůstává středem pozornosti a tento čin byl opravdu nechutný.

Kdo je Kevin Gates? Profil rapové hvězdy

Kevin Gates se narodil 5. února 1986 a je původem z Baton Rouge, Louisiana. Už od svého dětství byla hudba nedílnou součástí jeho života. Začátky jeho vášně k rapování sahají až do doby, kdy trávil čas ve sklepě domu své babičky a začal objevovat svůj talent.

V jednom z posledních rozhovorů, který poskytl v lednu 2021 pro podcast s názvem "Mike Tyson's Hot Boxin", přiznal, že rap se pro něj stal útočištěm už v mladém věku. Byl to jeho způsob, jak uniknout od reality a vyjádřit své pocity a myšlenky.

Tento rapový umělec tedy nejenže fascinuje svým talentem, ale také svou schopností sdílet hluboké pocity a myšlenky prostřednictvím své hudby.