Josef Laufer má dnes tajný pohřeb! Místo ale bylo prozrazeno

25/04/2024 14:09 Martina Šedá
Josef Laufer má dnes tajný pohřeb! Místo ale bylo prozrazeno Foto: Profimedia

To by bylo, aby vše proběhlo hladce. Již dnes, tedy ve čtvrtek, se uskuteční poslední rozloučení s Josefem Lauferem (†84), slavným hercem a zpěvákem, který zemřel v sobotu 20. dubna. Pohřeb byl přísně utajený před médii i fanoušky, ale jedna osoba vše "prozradila" na sociální síti.

Laufer strávil poslední čtyři roky ve vegetativním stavu. I přesto, že byl vždy oblíbený a známý svými vystoupeními v muzikálech a filmech, jeho blízcí si nepřáli veřejný pohřeb. Dokonce ani informace o posledním rozloučení nebyla veřejná, dostali ji pouze jeho nejbližší. I to ale nestačilo a brzy bylo vše venku.

Fanoušci, kteří chtěli dát Lauferovi poslední sbohem, nevěděli, kdy a jestli vůbec mají možnost. Jediné, co mohli udělat, bylo navštívit pietní místo u Divadla Broadway, kde se sbírají květiny a svíčky od truchlících fanoušků. Dagmar Zázvůrková však utajení nebrala vážně a na svém Instagramu zveřejnila veškeré potřebné informace o čase a místě konání pohřbu.

"Pro ty, kteří chtějí dát poslední sbohem Pepíčkovi Lauferovi... máte možnost ve čtvrtek v 11:15 v Motolské obřadní síni. Já zapálím svíčku v Bratislavě," napsala k fotce s Lauferem.

Ačkoli se sama pohřbu nezúčastní kvůli pracovním povinnostem na Slovensku, přesto vyzvala ostatní, aby přišli, což by se dalo brát jako pořádná podpásovka!

Redakci Top-Fun.cz se podařilo Dášu kontaktovat, zda by se mohla k této situaci nějak vyjádřit. Nečekali jsme dlouho a odpověď byla na světě. „Ano, propálila jsem to a moc se za to omlouvám celé rodině. Zkrátka jsem to nevěděla a vše jsem myslela jen v dobrém. Odpuste mi prosím tento přešlap,“ vzkázala hrdinsky.

Jak se zdá, dočkali jsme se pouhého nedorozumění a plusové body sbírá Dagmar u fanoušků za to, že nemlží a k celé věci se postavila čelem. Tak snad jí i nejbližší rodina odpustí.