Jiřinu Bohdalovou opouští dlouholetý partner! Pořad Hobby naší doby mění režiséra

17/03/2024 12:36 Martina Šedá
Jiřinu Bohdalovou opouští dlouholetý partner! Pořad Hobby naší doby mění režiséra Foto: Hobby naší doby

Po dlouhá léta společně sdílela svůj život s režisérem sobotního pořadu Hobby naší doby, ale právě dnes se Jiřina Bohdalová (92) probudila s tím, že její dlouholetý kolega a spolupracovník rozhodl, že s ní končí.

Informace, které se objevily v deníku Aha!, naznačují, že se jedná o Petra Buriana. I přesto však legendární herečka stále zůstává plná energie a odhodlání čelit novým pracovním výzvám, jako je právě změna režiséra. I když ji to tentokrát velmi zasáhlo.

Nového režiséra, Davida Bonaventuru (57), který má na svém kontě například režii seriálu Jak na ryby s Rudolfem Hrušínským, Jiřina Bohdalová přijala s nadšením, a to i přesto, že jde o syna jejího dlouholetého přítele a uznávaného televizního a filmového režiséra Jana Bonaventury (†56).

"V pořadu Hobby naší doby došlo k výměně režiséra, ale celý proces proběhl pod dohledem České televize, která akceptovala rozhodnutí předchozího režiséra odejít," potvrdil mluvčí ČT Radek Konečný.

S příchodem Davida Bonaventury na pozici režiséra se však už neplánují další změny v týmu pořadu. Jiřina Bohdalová nadále moderuje a spolupracuje na scénáři, a většina ostatních tvůrců zůstává v jejich rolích, což udržuje kontinuitu a stabilní kvalitu pořadu.

Spolupráce s novým režisérem tak vzbuzuje nadšení nejen u Jiřiny Bohdalové, ale také u zpěvačky Vlasty Kahovcové (80), kterou Jiřina pozvala do Hobby naší doby. "Jsem zvědavá na Davida! Jeho otec byl v České televizi králem zábavných pořadů," řekla Kahovcová, která patří mezi nejslavnější vokalistky Karla Gotta (†80).

Vlasta se těší, že bude mít s novým režisérem premiéru v populárním pořadu Bohdalové. "Jiřina ví, že žiji ve Vrchlabí, a proto mě požádala, abych u ní v Hobby uvařila nějakou krkonošskou specialitu. Takže jsem pro ni připravila několik pokrmů," prozradila Kahovcová s úsměvem.

"Kyselo, kucmoch, sejkory, houbový kuba nebo zelníky. To jsou tradiční pokrmy Krkonoš. Zelí, brambory, houby, čerstvé bylinky a luštěniny, víc člověk ani nepotřebuje," dodala s nadšením.