Jiřina Bohdalová řeší smrt svého pejska! Ten byl nemilosrdně roztrhán v restauraci

25/04/2024 14:35 Martina Šedá
Jiřina Bohdalová řeší smrt svého pejska! Ten byl nemilosrdně roztrhán v restauraci Foto: Profimedia

Herečka Jiřina Bohdalová (92) nedávno zažila hrůzný incident, který stále nedokáže pochopit. Jezevčice její maminky Růženky byla napadena a roztrhána v restauraci cizím psem! A co je ještě horší, policie tento incident řeší jen a pouze jako přestupek.

Paní Linda s dcerou a jezevčicí Barčou, která je dcerou Růženky, se rozhodly vyrazit na procházku po cyklostezce z Rokycan do nedalekých Klabav. Krásné počasí je následně přilákalo k občerstvení v restauraci U Komína.

„Dcerku jsem měla v kočárku a Barču pod nohama, protože byla unavená po dlouhé procházce a horko jí nedělalo dobře,“ vyprávěla paní Linda.

Náhle se objevil obrovský pes, pravděpodobně pitbull nebo staford, a zaútočil na Barču. „Surově se jí zakousl za krk a následně ji vyhodil do vzduchu, na to ji hned chytil a začal hladově trhat,“ popisovala paní Linda, která se snažila psa od Barči odehnat. Bohužel však neúspěšně.

„Pes, nebo spíše monstrum, se otočilo proti mně a začalo vrčet,“ pokračovala v popisu útoku. „Lekla jsem se, otočila a utíkala ke kočárku, chtěla jsem bránit dcerku, kdyby se to ošklivé monstrum rozhodlo zaútočit i na ni.“

Majitelé restaurace nechali psa volně pobíhat a ani nezasáhli. „Jen se ptali jejich syna, který měl údajně omylem psa vypustit, kde je ovladač na elektrický obojek,“ stěžovala si paní Linda.

Po útoku pak přišel majitel psa a oznámil, že Barča nepřežila. „Byla jsem totálně otřesená,“ dodala. A co víc. Policisté případ řeší jen jako přestupek, ale pejskařka už se obrátila na právníka. Jak tohle dopadne?

„Bohužel, viděl jsem paní s pejskem v restauraci, kde běhal volně velký pes. Nepřišel mi nějak vychovaný, protože byl až dost agresivní. Tohle bylo zkrátka celé ve špatný čas na špatném místě, ale majitel psa by si zasloužil potrestat. Neumí ho vychovat a ani uhlídat. Vůbec si nedokážu představit, že by útočil na to děcko v kočárku,“ prozradil pro Top-Fun.cz svědek Marek, který se nám ozval do zpráv.