Jiří Procházka vyrazil na ples se sestrou! Té teď nepřetržitě chodí žádosti o ruku

31/01/2024 17:43 Martina Šedá
Jiří Procházka vyrazil na ples se sestrou! Té teď nepřetržitě chodí žádosti o ruku Foto: se souhlasem Jiřího Procházky

Jiří Procházka, český samuraj, a hlavně přední bojovník UFC, se připravuje na svůj pětatřicátý zápas v kleci, který se bude konat 13. dubna proti Aleksandaru Rakičovi na UFC 300. Tato bitva má velký význam, protože vítěz pravděpodobně získá šanci na boj o samotný titul. Jirka již nyní ladí své dovednosti a připravuje se na tuto důležitou událost.

Ovšem tento víkend udělal také konečně něco neobvyklého. Místo tréninku se navlékl do společenského obleku a vydal se na veřejnou událost se svou sestrou. Tímto krokem zaujal i zahraniční fanoušky a přinesl změnu do svého obvyklého postavení.

Procházka se objevil na 12. ročníku Plesu jako Brno, kde byla dokonce vybrána částka 1 670 000 korun na charitu, zejména pak pro nemocné děti. O této události pak také informoval prostřednictvím sociálních médií, což vyvolalo velkou odezvu a ocenění od fanoušků.

Změna v jeho vzhledu a aktivity během víkendu, to přitáhlo obrovskou pozornost fanoušků až z Ameriky. Někteří dokonce vtipkovali a prosili ho o ruku své sestry. Někteří pak psali přímo na její profil. Sestra Jirky se tak stala nečekaným středem pozornosti, fanoušci se k ní vyjadřovali v komentářích velmi přívětivě.

Víkend je ale za námi a Procházka nyní zamíří zpět k přípravě na svůj nadcházející zápas s Aleksandarem Rakičem. S jasným plánem vstoupí do této důležité bitvy, s cílem napravit neúspěch z listopadu minulého roku. Po osmi letech a po těžkém zranění ramene poprvé prohrál na půdě UFC v zápase UFC 295. Avšak s odhodláním se poučit ze svých chyb věří, že následující zápas vyhraje a postoupí k bitvě o titul.

„Jasně, chci to všechno napravit a získat opět titul. Myslím, že Česko si ho zaslouží. Teď to navíc bude jubilejní akce s číslem 300, takže se můžeme těšit na další známé bojovníky a hvězdy. Mluvilo se i o McGregorovi, ale u něj nikdy nevíte, jak to bude. Každopádně by to byla pecka,“ řekl Jirka naší redakci Top-Fun.cz.