Ještě se chci stihnout vdát, překvapila Anička Slováčková

29/05/2024 19:36 Martina Šedá
Ještě se chci stihnout vdát, překvapila Anička Slováčková Foto: se souhlasem Aničky Slováčkové

Toto je zkrátka smutný příběh a snad každý by si přál, aby skončil dobře. Anička Slováčková (28) znovu bojuje s rakovinou, již podruhé, ale tentokrát má po svém boku milujícího partnera. Už více než rok a půl je šťastně zadaná a její velkým přáním je, aby ji její přítel požádal o ruku.

Přestože jsou spolu už dlouho, ještě se veřejně neukázali jako pár. "Chtěl jít se mnou na tuto akci, ale když zjistil, že tam bude hodně novinářů, rozhodl se zůstat doma. Nechce být středem pozornosti, a já to plně chápu. Možná se někdy ukážeme spolu nebo zveřejníme společnou fotku na sociálních sítích, ale zatím to tak není. Pro některé lidi to nebude novinka, protože nás už dlouho vídají spolu. Byli jsme dlouho nejlepší přátelé, a pak mezi námi přeskočila jiskra," prozradila na psí party pořádané Krmivy Pučálka, kde byla se svou fenkou Jindřiškou.

"Tuto fenku jsme si pořídili společně a našli jsme ji na internetu. Tolik lásky, co nám dává, jí nedokážeme vrátit. I když máme někdy těžké chvíle, ona nás vždycky rozveselí. Je to naše vysněná holčička," říká s úsměvem.

"Můj přítel je pro mě dar z nebes, je neuvěřitelně vtipný, stejně jako náš pes. Jsem za něj nesmírně vděčná a skutečně platí, že v nouzi poznáš přítele. Jsem ráda, že jsme zvládli nejen krásné časy, ale i ty těžké, kdy jsem byla nesnesitelná. On to zvládá skvěle. Je muzikant a velmi inteligentní člověk, není výrazná osobnost v showbusinessu," dodává Anička, která by si moc přála, aby ji požádal o ruku.

"Hned bych se vdala. Pořád mu posílám fotky prstýnků, ale když to udělám, vím, že ho tím spíše odradím. On mi pak říká, že to udělá, ale nesmím na něj tlačit. Jen chci, aby to stihl. Bylo by krásné mít v životě něco pozitivního, řešit na chvíli něco jiného než zdravotní problémy. Chtěla bych stihnout svatbu," přiznala Anička Blesku, která statečně čelí rakovině a podstupuje chemoterapie.