Jaromír Soukup přiznal novou lásku! Mám rád ženy, bez nich to v životě nejde, řekl

12/03/2024 05:34 Martina Šedá
Jaromír Soukup přiznal novou lásku! Mám rád ženy, bez nich to v životě nejde, řekl Foto: Profimedia

Když se pětapadesátiletý podnikatel neobjevil na nedávném Českém plese, začaly kolovat různé spekulace. Bývalý partner Agáty Hanychové (38) však teď přišel s neočekávaným vysvětlením. Za vše prý může nová láska.

"Původně jsem řekl, že uvidíte, s kým se objevím, ale nakonec jsem tam nebyl, protože jsem to přehodnotil. Nejsem tam sice sám, ale jakákoliv moje společnice by byla okamžitě terčem bulvárního tisku," prozradil tajemně Jaromír Soukup, když odhalil svůj nový vztah.

"Žijeme v reálném světě, kde se potkáváme s lidmi - v práci i v soukromí. Můj život běží dál. A ženy v něm hrají svou roli. Vždy to tak bylo. Ženy mi přirozeně imponují a nedokážu si představit dlouhodobý horizont bez nich, stejně jako většina mužů," dodal mediální magnát v rozhovoru pro Sedmičku.

S Hanychovou na ostří nože

Po rozchodu Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové se jejich situace dramaticky zhoršila. Když influencerka odjela s novým manželem do Paříže, Soukup okamžitě volal policii, aby našli jejich dceru Rozárku. Oba se k událostem vyjádřili, a policie situaci objasnila.

Zatímco Hanychová byla v Paříži s manželem Miroslavem Dopitou a dětmi, policie zasahovala u ní doma. Soukup, Rozárčin otec, zavolal na místní oddělení Ruzyně, že se bojí o dceru. "Právní zástupce otce uvedl, že nemůže kontaktovat matku dítěte mimo ČR a neví, kde je dítě," potvrdil mluvčí policie Jan Rybanský.

Policie kontaktovala Hanychovou, která uvedla, že dítě je u chůvy. "Hlídka policistů pak následně danou adresu prověřila a zjistila, že je vše v pořádku," vysvětlil Rybanský. Policisté informovali i Soukupa.

Ten se ale neztotožňuje s tím, že Hanychová nechala dceru hlídat svou matkou a chůvou. "Péče o Rozárku je podle rozhodnutí soudu osobní a nelze ji delegovat na třetí osoby," uvedl.

Náhlý zásah policie do domu influencerky však nikdo nečekal. Hanychová tvrdí, že Soukup se ji nijak ani nepokusil kontaktovat. "Nevěděla jsem, co plánuje. Neozval se mi ani, aby se mě zeptal, kde je Róza. Jenom na nás zavolal policii, protože to je asi jeho způsob," reagovala.