Hana Mašlíková už má nové bydlení a vzkazuje: Hlavně se z toho nepokadit!

20/02/2024 13:40 Martina Šedá
Hana Mašlíková už má nové bydlení a vzkazuje: Hlavně se z toho nepokadit! Foto: se souhlasem Hany Mašlíkové

Definitivní konec! Haně Mašlíkové (41 let) trvalo půl roku, než našla vhodné řešení svého bydlení po rozvodu, a i přes dlouhou dobu trvání rozvodového řízení stále sdílela domácnost se svým bývalým manželem.

Emoce snad už opadly a nyní přišel čas, kdy Hanka konečně našla pro sebe a svého syna Andrease (6 let) nový byt. Stěhování je již tak v plném proudu.

Po téměř dlouhé době šesti měsíců, během kterých sdílela domov s bývalým partnerem, se Haně Mašlíkové podařilo najít ideální místo pro nový start. Modelka a moderátorka využila své zkušenosti z minulého roku, během něhož se angažovala v prodeji nemovitostí, a nyní se tak konečně může přesunout do nového bytu, i když přiznává, že měla vysoké nároky, které se nakonec úplně tak nesplnily.

Následně ale na svém Instagramu sdílela v neděli radostnou zprávu o svém novém sídle a pochlubila se. "Stěhování je v plném proudu. Hlavně se z toho co?" napsala k videu v Instagram Stories, na němž tahá do bytu spoustu krabic a dalších věcí.

Avšak kdo kdy absolvoval stěhování, tak ví, že celá práce teprve začíná. "Chystám nám s Andreaskem nový vyvoněný domov," sdělila v dalším videu, ve kterém vytrvale čistila kuchyňské skříňky.

Manželství Hany Mašlíkové s MMA zápasníkem André Reindersem (42 let) prakticky skončilo před půl rokem, ačkoliv oficiální rozvodové řízení ještě probíhá. Rodinný dům, ve kterém společně žili, náleží nyní Reindersovi. Haně a jejímu synovi zde přesto bylo stále více těsno.

"Je to osobní. André to tak chtěl. Je to na mně a nechci zbytečně vyvolávat nepříjemnosti," přiznala nedávno pro Super.cz.

"Hledám jedinečné bydlení. Nechci se stěhovat jen tak někam, abych byla pryč. Musí mě to okouzlit a nadchnout. Může to být i nově postavený dům nebo menší domeček. Ráda bych měla terasu nebo předzahrádku. Ale aktuální nájemné je nesmyslně vysoké. Nejspíš se situace teď nezmění, a nebudeme kvůli tomu spolu žít další tři roky, abych čekala jen na pokles cen. Rozhodně se nám oběma uleví, až se oddělíme," sdělila také před týdnem.