Gérard Depardieu opět v Praze: Do svého hnízdečka si nad ránem vedl hned dvě mladé ženy!

20/12/2023 09:39 Martina Šedá
Gérard Depardieu opět v Praze: Do svého hnízdečka si nad ránem vedl hned dvě mladé ženy! Foto: Profimedia

Je tu nějak často. Gérard Depardieu se znovu objevil ve středu Evropy. Francouzský filmový velikán (74) si tak opět užívá čas v pražských podnicích, a ani tentokrát není sám!

Společně s jeho přítelkyní z Valašska mu tentokrát dělala společnost i další dáma, krásná a mladá blondýnka, která se přidala déle večer. Ten chlap si prostě umí žít.

Fotografové zachytili představitele filmového Obelixe v centru Prahy, kam zavítal již několikrát, naposledy během léta. Jeho časté návštěvy mohou být spojeny s dlouhodobým vztahem s tajemnou Češkou, známou zatím pouze jako "cérka z Valašska".

Během vánoční návštěvy Prahy tak Depardieu trávil čas právě s ní, ale také s další tajemnou blondýnkou. A všichni k sobě měli velmi blízko.

Dvojice nejprve večer navštívila a povečera v jejich oblíbeném bistru v centru města, kde se také bavili s majitelem podniku, známým Makedoncem Antoniem, otcem populární herečky Sary Sandevy.

Depardieu, který byl schválně téměř nenápadný v celočerném oblečení a čepici, se následně přesunul po boku své milé do asijské restaurace, tentokrát už ale i s další blondýnkou. Zatímco herec působil, jako když tam skoro není, jeho přítomnosti si i tak všimlo několik fotografových objektivů z českého bulváru.

Po večeři se trojice přesunula domů přímo v centru, kde Depardieu odemkl branku a všichni tři zmizeli uvnitř. Zbývá jen spekulovat o tom, co se odehrálo za zavřenými dveřmi, ale tento bohém opět rozhodně nezklamal své fanoušky.

Herec je již známý svým vztahem s Češkou, se kterou žije již několik let. O tom, jak jsou spolu šťastní, svědčí také jejich pravidelné návštěvy moravské vesnice, kde se občas objeví. Obyvatelé vesnice však dbají na utajení, aby nedošlo k rušení jejich klidu. Samotní ho tam totiž chtějí co nejčastěji. Můžeme však být rádi, že si tato ikona oblíbila českou destinaci.

Francouzská superstar hrála ve velkém množství filmů a divadelních produkcí po celém světě. Mezi ty nejvýznamnější patří třeba:

  1. Cyrano de Bergerac (1990) - Depardieu získal za tuto roli významné ocenění, včetně Césara a Zlatého glóbu. Film byl nominován na Oscara.
  2. Green Card (1990) - Komedie, ve které si zahrál po boku Andie MacDowellové.
  3. The Man in the Iron Mask (1998) - Hrál ve filmové adaptaci románu Alexandra Dumase "Muž se železnou maskou".
  4. Jean de Florette (1986) a Manon des Sources (1986) - Hrál hlavní roli v těchto dvou filmech, které jsou adaptací Marcela Pagnola.
  5. Life of Pi (2012) - Ztvárnil roli ve filmu režiséra Anga Lee, který získal Oscara za nejlepší režii.

Zdroj: Blesk