Emma Smetana surfuje na Bali. To je zářez! těší se fanoušci

18/01/2024 07:08 Martina Šedá
Emma Smetana surfuje na Bali. To je zářez! těší se fanoušci Foto: se souhlasem Emmy Smetany

Radost na to jenom pohledět! Emma Smetana (35) si opět, a především zaslouženě po tvrdé práci v Česku, užívá odpočinku na svém oblíbeném místě. Vyrazila totiž znovu na Bali za sluníčkem a společně se svým manželem Jordanem Hajem a také dcerami nám nachystala několik fotek. A že jí to sekne!

Tentokrát se rodinka rozhodla naučit surfovat, a zpěvačka se s fanoušky podělila o několik snímků z jejich první lekce. Přestože byla Emma soustředěná na své surfařské dovednosti, sledující zaujalo úplně něco jiného. A není divu.

Emma a Jordan za sebou mají úspěšné období, a tak si vybrali Bali jako ideální destinaci pro odpočinek. S sebou vzali i své děti, a aby předešli případným komentářům ohledně školního roku, vysvětlila Emma celou situaci na pravou míru. "Upozorňuji případné komentující. Arielka je tu dnes první den ve ŠKOLCE! Lennonka pak po roce zpět ve zdejší škole. Na dovolené jsou tady jen a pouze rodiče. A řeknu vám, má to něco do sebe," sdělila ke snímkům dětí ve školních uniformách na svém Instagramu.

Dospělí umělci z Česka si užívají volné dny naplno a rozhodli se naučit surfovat. A na to je potřeba především čas. Emma se také podělila o první dojmy z lekce a přidala několik fotografií, na kterých podle fanoušků nevypadá zrovna jako modelka. "První lekce surfu? Hodně zoufalých poloh a víceméně jen jeden (panickej) výraz. Předpokládám, že to takhle mám u všech sportů (= pokusů o ně)," sdělila svým sledujícím.

V jednodílných plavkách, které nosila při surfingu, se předvedla, a hlavně nechala vyniknout své štíhlé postavě. Jak už to ale bývá, některým lidem se zdálo, že spodní část plavek není zcela vhodná.

"Ty plavky by mohly být méně vykrojené," poznamenala jedna sledující. "Někdy by mělo platit méně je více," přidala se další. Kamarádka Kamu pak reagovala na tyto komentáře s podporou. "Ale pak bychom přišly o ten nejvíc sexy zářez, který tu ani jedna nemá. Máš to krásné, Emmi," vyjádřila svůj názor. "Neměly by na surfování být jiné trenky? Alespoň v některých chvílích, nevím," napsal další sledující. Jiný reagoval, že by pak bulvár neměl co psát. Takže se raději rovnou podívejme, jak to vypadalo, když Emma surfovala. Není to krása?

Foto: se souhlasem Emmy Smetany / InstagramFoto: se souhlasem Emmy Smetany / Instagram