Dominique Alagia: Psychické týrání ve vztahu je ještě ničivější než to fyzické

08/02/2024 13:01 Martina Šedá
Dominique Alagia: Psychické týrání ve vztahu je ještě ničivější než to fyzické Foto: Profimedia

To je až neuvěřitelné! Dominique Alagia (teprve 18 let) je jednou z předních influencerek dnešní doby. I když působí na první pohled silným dojmem života bezstarostné influencerky, která si užívá pozornosti a výhod své profese, vůbec to tak není.

Před několika měsíci ukončila vztah s influencerem Honzou Michálkem a tuto událost sdílela na svém Instagramu. Jejich fanoušci je vždy vnímali jako ideální pár, avšak podle vnitřních signálů Dominique to byl spíše toxický vztah, který ji totálně vyčerpal.

Život influencerů na sociálních sítích může působit jako idylické místo, kde se práce mísí s koníčkem a všechno je skvělé. Zvláště mladší publikum má tendenci vnímat influencery jako osoby, které žijí v neustálém středu zájmu a mají spoustu výhod. Jenže, realita je zkrátka úplně jiná. Mnozí z této branže dokonce přiznali i silné psychické problémy.

Takže, pod tímto zdáním dokonalosti se často skrývá krutá realitu. Poslední dobou vzbuzuje u fanoušků znepokojení i podivné chování Dominique Alagie, která má na Instagramu téměř 400 tisíc sledujících a na TikToku dokonce přes 900 tisíc fanoušků.

Dominique si získala popularitu svým vztahem s kolegou influencerem Honzou Michálkem, který byl považován za jednoho z nejstabilnějších na české influencerské scéně. Rozchod páru v listopadu 2023 byl pro mnohé fanoušky šokem. Jejich společné oznámení o konci ale působilo jako standardní komunikace známých osobností při rozchodu. Nicméně Dominique začala vysílat podivné signály, naznačující, že vztah s Honzou nebyl tak dokonalý, jak se zdálo.

Po několika týdnech pak na Instagramu nabídla fanouškům možnost položit jí otázky. Jedním z dotazů bylo, zda existuje téma, které by mělo být více diskutováno. Bez váhání odpověděla, že je to psychické týrání ve vztahu, které může být ještě ničivější než fyzické. Tímto tedy opět vzbudila spekulace o jejím předchozím vztahu s Honzou Michálkem a také o tom, jak to ve skutečnosti mezi nimi vypadalo. Nechce se k tomu více vracet, ale žádná procházka růžovou zahradou to prý nebyla.