Dominika Mesarošová podstoupila liposukci břicha! Všem jenom doporučuji, chválí si a přidává fotografie před a po

24/01/2024 16:25 Martina Šedá
Dominika Mesarošová podstoupila liposukci břicha! Všem jenom doporučuji, chválí si a přidává fotografie před a po Foto: Profimedia

Známá modelka Dominika Mesarošová (38) nedávno podstoupila další estetický zákrok. Necelé dva týdny poté se pak vrátila na kliniku plastické chirurgie k odstranění stehů. Během této příležitosti se rozhodla prezentovat rozdíl mezi svým vzhledem před a po. Po provedené liposukci břicha se prý cítí skvěle a všem by mohla jen doporučit.

Tato výrazná modelka má za sebou již několik plastických operací, včetně zvětšení prsou, zákroku na rtech, úpravy podbradku a dalších procedur. Naposledy se rozhodla pro liposukci břicha, a to i přesto, že vedla zdravý životní styl, věnovala se sportu a pečlivě dbala o svou postavu. Ve vyjádření na svém Instagramu vysvětlila důvody, proč se rozhodla pro tento konkrétní chirurgický zákrok.

„Samozřejmě mohu dobře jíst, sportovat, starat se o své tělo a podobně, jenže ta kůže po dětech jen tak nezmizí. Dlouho jsem se rozmýšlela, jestli tento zákrok podstoupit. Nakonec jsem do toho šla a všem mohu jen doporučit. Je to teď skvělý pocit.“

Chirurgové odstranili tuk z oblasti břicha a nyní ještě Dominika nosí stahovací prádlo. I necelé dva týdny po zákroku má stále drobné otoky a modřiny, ale několikrát ujistila fanoušky, že vše brzy zmizí.

Své nadšení z výsledku pak také ukázala na sociálních sítích, kde porovnala fotografie před zákrokem a po něm, a nyní může s radostí sledovat své ploché břicho bez přebytečné kůže. Přestože malý špek, který nechala odstranit, nebyl takovou katastrofou, zdůraznila rozdíl mezi oběma fázemi a zdůraznila pozitivní výsledek svého rozhodnutí. Podívejte se sami.

Foto: se souhlasem Dominiky Mesarosové / InstagramFoto: se souhlasem Dominiky Mesarošové / Instagram

Liposukce, známá také jako liposkulptura či lipoplastika, je chirurgický zákrok, kterým se odstraňuje nadbytečný tuk z určitých oblastí těla. I když liposukce patří mezi běžné kosmetické procedury, může být i nebezpečná.

Samotná anestezie může přinést rizika a komplikace, jako jsou alergické reakce, problémy s dýcháním nebo kardiovaskulární problémy. Pokud chirurg provede liposukci neodborně, může dojít k nerovnoměrnému odstranění tuku, což může vést k neestetickým výsledkům. To zahrnuje i možnost vzniku nerovnoměrných důlků nebo výstupek na kůži. Pokud se tak do tohoto zákroku pustíte, určitě si vyberte přední kliniky s historií.