Děje se něco? Lela Vémola má brigádu! Na Václavském náměstí točí zmrzlinu

05/05/2024 15:48 Martina Šedá
Děje se něco? Lela Vémola má brigádu! Na Václavském náměstí točí zmrzlinu Foto: se souhlasem Lely Ceterové

I přesto, že se může zdát, že Lela, manželka bojovníka Karlose Vémoly (38), žije ve svém vlastním růžovém světě a zlaté klícce, realita je úplně jiná. Lela se totiž netají tím, že je neuvěřitelně pracovitá a neustále se snaží plnit své povinnosti.

"Ano, Lilinka již chodí do školky, ale Rockýnek zůstává doma, takže mám neustále co dělat. Starám se o domácnost, manžela, denně vařím, nakupuji, uklízím, krmím zvířata a samozřejmě pracuji. Každý den mám své úkoly a ráda si vydělávám peníze," sdělila Blesku Lela, která se ani o svátcích nevzdává svých povinností.

Nedávno se také objevila za pultem nově otevřeného bistra se sladkostmi a dalšími pochutinami na Václavském náměstí, kde se věnovala točení zmrzliny.

"Toto je pro mě nová zkušenost a musím říci, že to není vůbec jednoduché natočit zmrzlinu pořádně. Ale jako milovnice zmrzliny jsem ráda, že jsem se to naučila," prozradila manželka Karlose Vémoly, která má v plánu brzy otevřít svůj vlastní salon krásy.

"Dlouho jsem snila o vlastním salonu a konečně se mi to splní. Ale teď se musím připravit na organizaci svých 35. narozenin, plánuji velkolepou oslavu v hollywoodském stylu v centru Prahy. Myslím si, že dosažení věku 35 si zaslouží velký večírek," dodala s úsměvem. Karlos Vémola si ji přišel vyzvednout s oběma dětmi a nezapomnělo se ani na prvomájový polibek.