Dáda Patrasová skončila na Silvestra opět v nemocnici! Ať už si ty výjezdy platí, byla zase nalitá! bouří se fanoušci

07/01/2024 14:48 Martina Šedá
Dáda Patrasová skončila na Silvestra opět v nemocnici! Ať už si ty výjezdy platí, byla zase nalitá! bouří se fanoušci Foto: Profimedia

Celá rodina Dády Patrasové (67) zažila hořký a dramatický konec loňského roku, kdy byla v poledne na Silvestra volána sanitka na pomoc.

Manžel Dády Patrasové Felix Slováček (80) měl tentokrát velké obavy o svou ženu, jelikož se nemohla postavit na nohy ani z podlahy země. Přestože muzikant reagoval na dotazy tisku velmi lakonicky s tím, že se k událostem nebude vůbec vyjadřovat, záznamy o příjezdu záchranné služby do jejich vily na pomezí Vinohrad a Vršovic mluví jasně. Okamžitě se tak na sociálních sítích spustila debata, jestli opět nehraje svou roli alkohol. Dle vystupování Felixe sledující a fanoušci soudí, že ano.

Slováček se sice snažil incident utajit, ale záznamy o příjezdu záchranného týmu do jejich domu jsou nevyvratitelným důkazem. Mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová taktéž pro Blesk potvrdila, že posádka zasahovala u ženy ve věku kolem sedmdesáti let, která měla zdravotní problémy. Po ošetření byla následně převezena do nemocnice k další péči, přičemž život pacientky naštěstí nebyl ohrožen.

I když mluvčí nemohla specifikovat přesný důvod, proč byla sanitka přivolána, a zda hrála roli alkoholová závislost, se kterou se Dáda Patrasová trápí, incident naznačuje další komplikace v jejím zdravotním stavu. Bývalá královna dětských srdcí tak strávila poslední den roku 2023 několika hodinami na vyšetření ve špitále, i když se nakonec ukázalo, že v daný okamžik nehrozilo nic vážného.

Sanitka před vilou ve Vršovicích, kde rodina Slováčkových sídlí, není žádnou novinkou. Třeba v červenci 2021 krvácela Dáda Patrasová na hlavě, přičemž bylo nutné zranění zašít. Tvrdila, že uklouzla v kuchyni při vytírání podlahy, a že narazila hlavou na roh stolu. Tehdy o pomoc volala dcera Anička (28), která byla doma náhodou.

Veřejnost však Dádě příliš nevěří, a v komentářích se často opakuje problém zvaný alkohol. Třeba David H. napsal: „Už bych je ty výjezdy nechal platit. Vždyť tady všichni víme, že byla zase nalitá. Ať si dopřeje, proti tomu nic nemám, všichni si občas dáme, ale ať to nepřehání do takových stavů. Přál bych jí, aby se z toho začarovaného kruhu dostala. Tohle už totiž není sranda.“