Chlapi už po ní pokukují! Alice Bendová a její čtrnáctiletá dcera září na španělských plážích

24/05/2024 09:46 Martina Šedá
Chlapi už po ní pokukují! Alice Bendová a její čtrnáctiletá dcera září na španělských plážích Foto: se souhlasem Alice Bendové

Jablko nikdy nepadá daleko od stromu a tento příklad je toho opět jasným důkazem! Alice Bendová (50) se už totiž také zařadila mezi maminky, které musí odhánět nápadníky vidlemi. Její krásná dcera Alice, která nedávno oslavila teprve čtrnácté narozeniny, zatím ale prý žádné vážné vztahy nehledá.

Když se tyto dvě krásky procházejí po španělských plážích, málokdo by věřil, že jde o matku a dceru. „Mám parťačku na celý život. Jsem vděčná za to, jak si rozumíme, že si všechno říkáme a že se milujeme. Děkuji tam nahoru,“ napsala dojatá Bendová na sociálních sítích z oslav dceřiných narozenin.

Mladá Alice je navíc mimořádně pohybově nadaná. „Je to gymnastka, již deset let se věnuje TeamGymu, takže při akrobacii létá vzduchem,“ prozradila tentokrát herečka pro Aha!.

I když má o ni obavy, snaží se strachu nepodléhat. „Jsem kvůli ní pořád nervózní, to je úděl maminek,“ přiznala. „Ale jsem šťastná, že dělá to, co miluje, a jde jí to skvěle,“ dodala Bendová, známá ze seriálů Velmi křehké vztahy, Slunečná nebo Jedna rodina.

Alice a její starší bratr Vašek (16) jsou děti, které má herečka s bývalým manželem, někdejším hokejistou Václavem Bendou (47). Posledních třináct let však žije s partnerem Michalem Topolem (38), se kterým se v lednu 2021 zasnoubila.

Jak již několikrát přiznala, žije střídavě v Česku a na španělském Tenerife, kde v minulosti investovala. Tenerife se pyšní celoročním mírným klimatem s průměrnými teplotami kolem 20-30 °C, což činí ostrov atraktivním místem pro ty, kdo hledají únik před chladnými zimami a užívání si slunečného počasí po celý rok.

Ostrov je známý svou rozmanitou krajinou, která zahrnuje pláže, hory, sopky, lesy a národní parky, jako je například Národní park Teide. Tato různorodost nabízí mnoho možností pro rekreaci a outdoorové aktivity.

Zdroj: Aha