Chlapi, už je zase volná! Týnuš Třešničková se rozešla s italským podnikatelem

06/06/2024 17:44 Martina Šedá
Chlapi, už je zase volná! Týnuš Třešničková se rozešla s italským podnikatelem Foto: se souhlasem Týnuš Třešničkové

To jim to opravdu dlouho nevydrželo! Influencerka Týnuš Třešničková (28) se rozešla se svým italským partnerem Davidem Nebbiou, se kterým byla teprve od roku 2021. Konec jejich vztahu byl oznámen prostřednictvím sociálních médií, přesněji na Instagramu, kde rovnou oba sdíleli tuto významnou novinku se svými sledujícími.

„Po dlouhém přemýšlení a po čase, který jsme si vzali na zpracování tohoto těžkého rozhodnutí, jsme dospěli k závěru, že ukončení našeho vztahu je nejlepší cestou vpřed. Udržování vztahu na dálku se ukázalo být náročnější, než jsme si původně představovali. Jsme přesvědčeni, že jít každý svou vlastní cestou je v tuto chvíli nejvhodnějším řešením pro nás oba,“ uvedli na svých profilech. Zároveň zdůraznili, že se rozcházejí jako přátelé, což zaslouží obdiv za to, že vše řeší bez zbytečného divadla, což je u mnohých celebrit dnes zvykem.

„Loučíme se v dobrém a vzájemně si přejeme jen to nejlepší do budoucna. Toto rozhodnutí pro nás nebylo snadné, ale věříme, že je správné, když se každý z nás posouvá vpřed svým směrem. Velmi si vážíme vaší podpory a lásky, kterou jste nám během naší společné cesty poskytovali,“ pokračovali Týnuš a její bývalý přítel. Zároveň také požádali své fanoušky o respektování jejich soukromí v tomto obtížném období.

Zpráva o jejich rozchodu přišla rovnou jako šok pro mnohé jejich sledující, kteří sledovali jejich vztah prostřednictvím sociálních sítí. Přestože se rozhodli jít každý svou cestou, oba zdůraznili, že stále zůstávají v dobrých vztazích a vzájemně si přejí to nejlepší. Toto rozhodnutí, ačkoliv obtížné, je podle nich správné pro jejich osobní růst a budoucí štěstí. Ale uvidíme, třeba si k sobě ještě cestu najdou.

Týnuš Třešničková, známá svými upřímnými a otevřenými příspěvky na sociálních sítích, se snažila svým fanouškům vysvětlit situaci s co největší empatií. Její fanoušci ji během vztahu s podporovali a sledovali společné zážitky a cestování. Nyní však budou muset přijmout skutečnost, že Týnuš a Davide se rozhodli jít každý svou vlastní cestou, a podpořit je v jejich nových začátcích.